SK Aritma Praha – FK Újezd nad Lesy 3:0 (0:0)

Sobota 14. dubna 2012 (SK Aritma Praha)

SK Aritma Praha – FK Újezd nad Lesy 3:0 (0:0)

góly:
52´I.Pánek, 60´Hrabák, 65´Rybka

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek (68´Moško), T.Zahradník, Minář, Daníček - Kohout, Otopal - Šebesta (46´Doležal), P.Kovář, Hladík - Křelina

připraveni na střídání: Pecho, Cikhart a Fišer

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Aritma ani pošesté gól nedostala, sama dala Újezdu tři

Spanilá jízda Aritmy jarní částí soutěže pokračovala šestou etapou. Předposlední Újezd neměl být nestravitelným soustem. To se však potvrdilo až ve druhém poločase, kdy domácí dokázali svou herní převahu přetavit i ve tři krásné góly. Aritma si tak připsala šesté jarní vítězství v řadě, navíc bez inkasovaného gólu. Sestupové starosti hostů z Újezda se prohloubily.

Od úvodního hvizdu bylo patrné, že oba soupeře dělí v tabulce propastný rozdíl. Hosté se soustředili především na defenzívu a celý první poločas vydrželi odolávat tlaku domácích.

Ti si připravili celou řadu šancí, ale v úvodním dějství zápasu se gólově neprosadili. Michal Pánek neproměnil svůj sólový nájezd. Honetschläger trefil jen golmana Havla. Havel podržel hosty i po akci Rybky a po střele Honetschlägera mu pomohla tyč.

Po přestávce už přišly i góly. Skore zápasu otevřel v 51. minutě Ivan Pánek po pasu Rybky a zaváhání středu obrany hostů. Takřka z půlky upaloval sám na branku a s přehledem obstřelil vybíhajícího Havla. Po osmi minutách střídající Blažek našel na středu hřiště Hrabáka a ten technickou střelou poslal míč za záda Havla podruhé. Uplynulo jen pět minut a výsledek zápasu byl kompletní. Rybka převzal před vápnem míč, zasekávačkou se uvolnil a pravačkou poslal míč do šibenice.

Zápas už se pak jen dohrával.

Aritma - Újezd nad Lesy 3:0 (0:0)
Branky:
52. I. Pánek, 60. Hrabák, 65. Rybka.
ŽK: hráno bez karet.
Rozhodčí: Hurych - Váša, L. Hlavnička.

Diváků: 60.

Aritma: Diviš - Ármai, Ambrus, Rožánek - Honetschläger (80. Weiss) - Prošek, Hrabák Birhanzl, M. Pánek (60. Blažek) - I. Pánek, Rybka. Trenér: Tomáš Kubr.

Újezd nad Lesy: Havel - Daníček, Minář, Zahradník, Bílek (68. Moško) - Kohout, Otopal - Šebesta (46. Doležal), P. Kovář, Hladík - Křelina. Trenér: Štefan Križo.

Hlasy trenérů
Tomáš Kubr (Aritma):
„Naše hra nebyla v první půli stoprocentní. Měli jsme sice převahu, připravili si řadu šancí, ale dát gól jsme nedokázali. Byla tam nepřesnost a zbrklost. O přestávce jsme si řekli, co musíme změnit a hra byla mnohem lepší. Přišly i góly a všechny tři byly z kategorie hezkých."

Štefan Križo (Újezd nad Lesy): „Mám z toho smíšené pozici. V zápase jsme rozhodně nebyli favorité, ale tajně jsem doufal, že dáme Aritmě první jarní gól a že jí víc potrápíme. První poločas nebyl špatný a podržel nás golman. Po přestávce už se projevily naše hlavní problémy, malá trénovanost a taktická nedisciplinovanost. Takže se nemůžeme divit že jsme tam, kde jsme. Navíc oproti podzimu chybí šest hráčů a to se prostě musí projevit. Musíme doufat, že se s tím ještě dá něco dělat, že to není ztracené a ještě zabojovat. Nic jiného nám ostatně nezbývá."

Nejlepší hráč Aritmy: Ladislav Prošek
Nejlepší hráč Újezda: Radek Havel
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Lukáš Hrabák (Aritma)

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání SK Aritma Praha – FK Újezd nad Lesy ZDE.