FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

FK Újezd nad Lesy – Sokol Královice 1:2 (1:0)

Sobota 7. dubna 2012 (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – Sokol Královice 1:2 (1:0)
                
góly:
 pen. 39´Kohout - pen. 47´Šmíd, 70´Randa
                  
sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Bílek, Zeman, Minář, Daníček (85´T.Zahradník) - Čermák, Otopal - Šebesta (66´Moško), Kohout (57´Doležal), P.Kovář - Křelina

připraveni na střídání: Havel, M.Kovář
                
              
Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:
                          

Královice otočily výsledek zápasu na hřišti Újezda

Královicím se venklu daří. V každém ze tří jarních zápasů bodovaly. Naopak Újezd hrál třikrát doma a vyhrál jen jednou. Tato bilance se potvrdila i ve vzájemném duelu. Domácí sice vedli z penalty, ale stejnou výhodu měli po přestávce i hosté, kteří nakonec vývoj zápasu otočili ve svůj prospěch.
                 
Do branky hostů se poprvé postavil zkušený Jaroslav Mašín, čerstvá posila. Své kvality ukázal při několika šancích domácích, ale ve 39.minutě byl u prvního gólu Újezda. Ten rozehrál rohový kop a Mašín poslal k zemi atakujícího Kohouta nevybíravým způsobem. Musel být rád za žlutou kartu a vzápětí čelil pokutovému kopu. Exekuce se ujal sám postižený Kohout. Mašín si na míč sáhl, ale gólu nezbránil. Kohout si vzápětí neodpustil poznámku na jeho adresu a také viděl žlutou kartu.
              
Do šaten tak šli k přestávce spokojenější hosté. A jejich spokojenost ještě víc vzrostla ve druhé minutě druhé půle. Kovář nešikovně atakoval ve vápně Kahudu a opět se pískala penalta. Šmíd si ní naložil s jistotou, poslal Hlubučka na opačnou stranu a bylo vyrovnáno.
             
Hosté rázem začali přebírat iniciativu, kombinačně domácí přehrávali a v 70. minutě udeřili podruhé. Šmíd prostrčil do vápna míč Randovi a ten zacílil přesně. Zkušený tým hostů už si výsledek pohlídal a v klíčových momentech jej podržel brankář Mašín.
              
Újezd nad Lesy - Královice 1:2 (1:0)
Branky:
39. z penalty Kohout - 47. z penalty Šmíd, 70. Randa.
ŽK: 39. Kohout - 38. Mašín.
Rozhodčí: Cichra - Nykl, Suchý.

Diváků: 75.

Újezd nad Lesy: Hlubuček - Daníček (85. Zahradník), Minář, Zeman, Bílek - Kohout (57. Doležal) Otopal - Šebesta (66. Moško), P. Kovář, Čermák - Křelina. Trenér: Štefan Križo.

Královice: Mašín - Krejča, Koranda, Pláníčka, Dufek - J. Novák - Socher (46. Chlumský), Šmíd (75. Hrazdíra), Kahuda, Formáček - Randa (88. Tancibudek). Trenér: Jiří Novák.
                
Hlasy trenérů
Štefan Križo (Újezd n.L.):
„Soupeř byl fotbalovější, zkušenější a vyhrál zaslouženě. První půli jsme hráli dobře, disciplinovaně a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Pak jsme ale začali dělat chyby a po jedné z nich přišla penalta a vyrovnání. Po druhém gólu se projevila zkušenost hráčů Královic, kteří zápas dovedli k vítězství Nám citelně chyběl zkušený Hladík. Ti mladí kluci asi víc mysleli na pomlázku než na fotbal.”

Jiří Novák (Královice): „Před zápasem jsme si museli vyřešit některé interní věci a to asi poznamenalo náš výkon v prvním poločase. Hráli jsme špatně a zaslouženě prohrávali. Jarda Mašín udělal hloupost, ale pak nás několikrát podržel. Po přestávce jsme rychle srovnali z penalty a pak už jsme hráli svou hru a zápas dovedli k zaslouženému vítězství. Klíčovou roli dnes sehrál Jirka Plánička, v kabině i na hřišti."
               
Nejlepší hráč Újezda: Tomáš Otopal.
Nejlepší hráč Královic: Jiří Plánička.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jiří Plánička (Královice).
                 
Lubor Mírek
                           
                  
Videopřenos z utkání FK Újezd nad Lesy – Sokol Královice ZDE.