Loko Vltavín a.s. B – FK Újezd nad Lesy 2:2 (1:1)

Neděle 1. dubna 2012 (Loko Vltavín)

Loko Vltavín a.s. "B" – FK Újezd nad Lesy 2:2 (1:1)

góly: 36´ a 73´De La Puente - 26´Kohout, 50´Otopal

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Bílek, Zeman, Minář, Daníček - Kohout, Otopal - Šebesta, P.Kovář (80´Moško), Hladík - Křelina

připraveni na střídání: Havel

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Souboj o poslední místo nepoznal vítěze

Zápas o poslední místo dopadl přesně tak, jak si nikdo nepřál. Remízou, která pro oba soupeře nic neřeší. Domácí dvakrát prohrávali, dvakrát dokázali vyrovnat. A nechybělo mnoho a mohli vyhrát. Všechny jejich nebezpečné akce měly španělský rukopis. Šlachovitý dlouhán De La Puente, dal oba góly a v závěru měl dvě velké šance. Poprvé trefil brankáře Hlubučka, podruhé napálil míč těsně nad branku.

Po úvodním oťukávání měli první náznak šance domácí. Sedláček v 10. minutě prostrčil míč do vápna Kubíkovi, ten mu ale utekl do zámezí. Ve 13.minutě pálil vysoko nad branku hostující Kovář. Ve 26.minutě už to hostům vyšlo. Otopal šel důsledně za míčem do šestnáctky, vyhrál vzdušný souboj s Nguyenem, dostal se k míči, který posunul Kohoutovi a ten jaj poslal do sítě.

Ve 31. minutě rozehráli hosté přímý kop na zadní tyč, tam si naskočil Hladík, ale zamířil nad branku. Ve 34. minutě se poprvé blýskl De La Puente. Prostrčil míč šikovně Sedláčkovi, ten bohužel přestřelil i ochranou síť za brankou. Za dvě minuty už to domácím vyšlo. Na přetažený míč z přímého kopu si naběhl Kozák, napálil míč do břevna a De La Puente už jej hlavou dorazil do sítě.

Úvod druhé půle domácí prospali. Na pravou stranu si naběhl Hladík a naservíroval míč před branku Otopalovi, který už jej v poklidu dorazil do sítě. Za dvě minuty domácím po pravé straně pláchl Kovář, našel ve vápně Hladíka, tomu míč nesedl a Nguyen jej skryl v rukavicích. V 58. minutě Otopal trefil břevno, ale následné zmatky před brankou hostů ke gólu nevedly.

Pak se konečně domácí probrali a začali hosty přehrávat. K úspěchu to vedlo v 73. minutě. De La Puente se šikovně uvolnil ve vápně a levačkou poslal míč křížem přesně k tyči. Za dvě minuty to byl opět španělský borec, který si naběhl na dlouhý míč, ale trefil jen Hlubučka. Podobně dopadla šance Pečeni. I on trefil jen nohu brankáře hostů.

Domácí chtěli zápas zlomit ve svůj prospěch. Nebylo jim ale souzeno. V 82. minutě Minář v poslední chvíli vypíchl míč Krimlákovi a za čtyři minuty De La Puente v další šanci opět trefil jen brankáře hostů. Momentálně asi nejlepší levá noha v soutěž úřadovala i v poslední minutě. De La Puente si na hranici vápna prvním dotykem míč zpracoval a druhým jej napálil těsně nad branku. Zápas dvou posledních týmů tak nakonec vítěze nepoznal.

Loko Vltavín B - Újezd nad Lesy 2:2 (1:1)
Branky:
36. a 73. De La Puente - 26. Kohout, 50. Otopal.
ŽK: 65. Kubrycht – 36. Otopal, 55. P. Kovář.
Rozhodčí: David – Tikal, Vojtěch.

Diváků: 40.

Loko Vltavín B: Nguyen – Sedláček, Kozák, Vajner, Palkoska – Kubík (46. Richtrmoc), Pečeňa, Palej, Kubrycht (65. Neuberg) - De La Puente, Krimlák. Trenér: Jan Holčák.

Újezd nad Lesy: Hlubuček - Daníček, Minář, Zeman, Bílek - Kohout, Otopal - Šebesta, P. Kovář (80. Moško), Hladík - Křelina. Trenér: Štefan Križo.

Hlasy trenérů
Milan Šafr (Vltavín B, sledoval utkání z tribuny):
,,Pro nás je v tomto zápase bod málo. Nezvládli jsme to. Nabídli jsme soupeři dva góly. První půle hodně špatná, druhá lepší, ale nemůžeme si myslet, že k vítězství bude stačit dvacet minut. Těch posledních ve druhé půli, kdy jsme soupeře přehrávali a bylo to hodně dobré. Nakonec jsme mohli i vyhrát."

Štefan Križo (Újezd nad Lesy): ,,Mohli jsme vyhrát i prohrát. Bod z venku je dobrý, ale pro nás nic neřeší. Dvakrát jsme vedli, ale neudrželi to a nakonec jsme mohli prohrát. Nehráli jsme špatně, ale v závěru nás domácí zatlačili. Teď je jasné, že určitě budou sestupovat tři. Musíme bojovat dál."

Nejlepší hráč Loko Vltavín B: De La Puente
Nejlepší hráč Újezda: Jakub Křelina
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: De La Puente (Vltavín B)

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání Loko Vltavín "B" – FK Újezd nad Lesy ZDE.

Fotogalerii z utkání Loko Vltavín "B" – FK Újezd nad Lesy od M.Bradáče ZDE.

Fotogalerii z utkání Loko Vltavín "B" – FK Újezd nad Lesy od Pavla Jiříka st. ZDE.