FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Změny v kádrech přeborových týmů před startem jara

Článek ze stránek www.fotbalpraha.cz:
                  

                   
Přeborová mužstva hlásí změny před startem jara

Sobota 10. března 10:00, to je čas, kdy odstartuje jarní část Pražská teplárenská přeboru mužů. Přinášíme přehled změn v týmech všech osmnácti účastníků. Největší změny? Soutěž přišla o elitního střelec Glasnoviče z Motorletu. V dresu Třeboradic se zřejmě hned v úvodním kole představí Miroslav Baranek. Bývalý hráč Sparty a reprezentace bude diváckým tahákem.
                         
1. FSC Libuš
„Podzimní část přeboru nám vyšla nad očekávání, a proto bychom chtěli toto umístění udržet co nejdéle a potrápit možné kandidáty na postup do divize”, říká sekretář lídra tabulky Ivan Voborník.
K hráčskému pohybu došlo špíš směrem ven, než dovnitř. Fungovala především cesta Libuš - Roudnice. Oslabením je odchod Berana, naopak se vrací střelec Gutheis. Chybět bude zraněný záložník Stuchlík, kterého čeká plastika křížových vazů.
Na úvod jara čeká Libuš Tempo. Zápas se hraje ne UMT v Radotíně v sobotu v 10:15.

Přišli: Putík Pavel - přestup z Roudnice, Gutheis Petr - návrat z hostování Roudnice, Čížek Tomáš a Nekola Ondřej - návrat z hostování SK Nusle

Odešli: Hrdlička Tomáš, Medek Martin a Laušman Václav - SK Roudnice, Hrdlička Michal - Všenory, Beran Miroslav - Louňovice, Hnízdil Jan - SK Modřany, všichni na hostování, Bukač Radek - návrat zpět do Roudnice, Tomšů Jan, Dlouhý Pavel a Musich Patrik - přerušili aktivní činnost.
                 
2. FK Motorlet Praha B
„Od vedení žádný úkol ohledně umístění nemáme, ale klub slaví letos kulatiny a bylo by hezké, kdyby áčko vyhrálo divizi a my přebor,“ hlásí před soutěží trenér Jaroslav Šturma. Má jeden problém, jak nahradit kanonýra Glasnoviče, který odešel na hostování do třetiligových Ovčár. Na Motorletu věří, že to dokáží z vlastních řad a tak přišel jen jeden nový hráč, záložník Vítězslav Ngyuen.
Hned na úvod čeká rezervu Motorletu těžká zkouška, doma hostí od 16:00 v neděli čtvrtou Aritmu.

Přišli: Vítězslav Ngyuen - hostování Slovácko

Odešli: Marin Glasnovič - hostování Ovčáry, Jan Chroust - hostování Kunratice, Miroslav Mašlej - ukončil hostování
             
3. FK Bohemians Praha B
Rezerva Bohemians Praha má na svém kontě víc odchodů než příchodů. I na jaře se bude spoléhat na spolupráci s druholigovým áčkem. Trenér Ladislav Kurucz je velkým optimistou: „Chceme vyhrávat a skončit první, takový cíl je přece normální. Pak by se všechno vidělo, jak by to dopadlo, ale skončit na prvním místě by bylo moc hezké.”
Jak do soutěže vstoupí se uvidí v sobotu odpoledne. Bohemians hostí na UMT na Proseku ve 14:30 hod. rezervu Vltavínu.

Přišli: Bartolšic Jakub - návrat z hostování v Admiře

Odešli: Kryštof Štěpán - hostování Braník, Moudrý Petr - hostování Jirny, Střecha Adam a Moudrý Tomáš - hostování Sokol Ostrá, Pech Ondřej - hostování Český Brod, Háva Tomáš - hostování Březiněves, Písařík Jakub - hostování Ďáblice, Sajfr Adam - hostování Kunratice
            
4. Aritma
„Chceme hrát o špici soutěže. Po podzimu ztrácíme na Libuš šest bodů. Když nebudeme první, hlavu si kvůli tomu trhat nebudeme, ale pokusit se o to chceme. Bude to těžké, soutěž je dlouhá a každé zaváhání se může projevit. Poznali jsme to v minulém ročníku a také na podzim. Z toho se musíme poučit.” říká před startem jara trenér Tomáš Kubr
K tomu by mu mělo pomoci několik posil. Zejména Šimon Honetschläger, který přišel na hostování z Přední Kopaniny.
Start nebude mít Aritma jednoduchý. V neděli v 16:00 se představi na hřišti rezervy Motorletu. A právě tam fotbalově vyrůstala nová posila Honetschläger.

Přišli: Ihor Sabadoš (1991) - Chomutov, Michal Ármai (1986) - Levice, Hadžega Tomáš (1987) - B.Štítnik, Šimon Honetschläger (1984)

Odešli: David Vacek - hostování Čerčice, Ken Schulz - hostování Zeleneč, David Přibáň - hostování Zeleneč.
              
5. Královice
V Královicích zvolili model přípravy bez zimního turnaje a Trenér Jiří Novák je před sezonou spokojen: „V zápasech již nastupovali i oba noví Honzové a věřím, že oba budou posilami v jarní sezóně, uvidíme, jak to dopadne s Ondrou Lípou, který je také velmi dobrý fotbalista. Bohužel, nám nevyšel příchod Petra Jeřábka, který by byl velkým příslibem do budoucnosti. Negativum je určitě stav u Jirky Šmída, který velkou část přípravy promarodil a doufám, že se již každým dnem zapojí do přípravy s týmem. Velkým pozitivem je určitě přístup většiny hráčů k tréninku, bohužel ne všech, a myslím, že se to těm pracovitým vrátí v průběhu jara.Po sportovní stránce si přejeme hrát hezký fotbal, zapojit většinu hráčů do zápasu, chtít vyhrávat, jak v mistrovských zápasech, tak v poháru a mít dobrý pocit z našeho výkonu.”
Jak je mužstvo na sezonu připravné si trenér Novák otestuje už v sobotu dopoledne, kdy jedou Královice na Meteor. Zápas na Štěpničné začíná v 10:15.

Přišli: Jan Hrazdíra - návrat z hostování z Krče, Jan Kahuda - hostování z Úval, hostování Ondřeje Lípy z Měchenic ještě není uzavřeno.

Odešli: Nikdo.
               
6. Třeboradice
Přestupová bomba vybuchla právě v týmu nováčka souěže. V prvním jarním kole by na trávník v Třeboradicích v souboji s FC Háje měl vyběhnout i Miroslav Baranek. Dlouholetá opora Sparty, reprezentant a nyní vedoucí mužstva z Letné. Takže neváhejte a rezervujte si čas. Zápas začíná v neděli ve 14:30 hod. Kádr mužstva opustil jen Michal Kožuch.

Přišli: Miroslav Baranek - 1.FC Prostějov, Václav Černý - TJ Krupka oba hostování. Petr Stupka - Sokol Zápy - prodloužení hostování, Daniel Sklenář - FC Bohemians Praha - prodloužení hostování, Zdeněk Šiler - Jiskra Aš - prodloužení hostování. Pavel Rodr- změna z hostování na přestup z FC Bohemians Praha, Michal Poláček - přestup z Meteoru Praha.

Odešli: Michal Kožuch - ukončeno hostování.
              
7. Uhelné sklady
Již během podzimu opustil mužstvo kanonýr Hnát, teď v zimní přestávce ukončili hostování Beneš a Růžička. Naopak z hostování se vrátil Vrána a Vinklar. Po zdravotních potížích by mohl být k dispozici i obránce Gabriška.
Úvod jara pro „Uhlíře” obstará zápas s Kunraticemi. Hraje se v sobotu od 10:15 na UMT Motorletu.

Přišli: Petr Vinklar a David Vrána - návrat z hostování, Michal Gabriška - obnovil aktivní činnost

Odešli: Lukáš Růžička, Lukáš Rožánek a Martin Beneš - ukončili hostování, Ondřej Hnát - Zvole
               
8. FC Háje
Na Hájích proběhla klidná zima. V kádru nenastal žádný pohyb. Jen hráči širšího kádru budou k dispozici rezervnímu týmu a do sestavy se po dlouhém zranění vrací Jakub Hruška, který na podzim plnil roli asistenta. Ten by měl spolu s s bratrem Václavem být hnací sílou záložní řady mužstva.
Jak na tom Háje jsou, si otestují v úvodním kole v Třeboradicích. Zápas tam začíná v neděli ve 14:30.

Přišli: Nikdo. Největší posilou bude po vleklých zraněních ve slibné formě vracející se Jakub Hruška.

Odešli: Prokopčuk - Modřany, Tureček, Klenka, Mansour, Morda, Hančl - do B mužstva
              
9. FC Zličín
Trenér Hromádko na podzim disponoval nejužším kádrem v soutěži a pro jaro to nebude lepší. Šest hráčů odešlo a jen tři přišli. Zličín vsadil na zkušenost a mužstvo by měl z postu stopera dirigovat bývalý ligový fotbalista Radek Šourek. Ofenzivní sílu by měl zvýšit Zdeněk Zmeškal, který má za sebou také letité zkušenosti ve vyšších soutěžích. V závěru přípravy se však zranil Maxmilián a stále není úplně fit Ivan Merta.
„Když se nám vyhnou zranění, mohli bychom být někde kolem první pětky,“ věří kouč Zličína. Posily si odbudou premiéru v souboji s posledním Radotínem v sobotu ve 14:30.

Přišli: Radek Šourek (1975) - hostování Štěrboholy, Zdeněk Zmeškal (1985) - hostování Tatran Rakovník, Filip Kuchler (1988) - hostování Sázava

Odešli: Jiří Háša - hostování Přední Kopanina, Tomáš Sláma, Alan Redžič, Adam Šimonovský, Telis Aliapulios a Petr Mairych - ukončili hostování
            
10. Kunratice
V zimní pauze z Kunratic odešli čtyři zkušení hráči. Přišli mladí hráči a zkušený brankář Nigoš. „Oživili to mladí kluci, chceme úspěšně vzdorovat týmům se zvučnějšími jmény v přeboru,“ plánuje trenér Jan Hegedüs.
Do sezony vstoupí Kunratice zápasem s Uhelnými sklady v sobotu v 10:15 na UMT Motorletu.

Přišli: Jan Chroust - hostování z Motorletu, Martin Nigoš - hostování z Krče, Jiří Kudej - hostování z Kačerova, Jan Novák - hostování z Hájů

Odešli: Jan Řežábek, Daniel Urban - ukončili hostování, Milan Cvrček - Dvůr Králové, Pavel Přichystal - přerušil aktivní činnost
               
11. FK Meteor Praha VIII B
Tým Ivana Čabaly během zimy omladil kádr, tři hráči z rezervy včetně kanonýra Junka se posunuli do prvního týmu. Kouč je ale spokojený s tím, jak mužstvo pracuje. „Chceme se zachránit. Když se povede o dvě místa poskočit tabulkou vzhůru, bude to fajn,“ hlásí Čabala.
V sobotu čekají rezervu Meteoru Královice. Zápas začíná v 10:15 na Štěpničné.

Přišli: Jiří Dafčík (1994) a David Adamček (1994) - oba z dorostu, Eduard Topor (Slovensko)

Odešli: Petr Junek, František Jiřík a Jakub Horvát - přeřazeni do A mužstva.
               
12. FC Tempo
Tým ze Lhotky příliš změn nedoznal. Hostování ukončil Heráň z Dukly a Masner z Cholupi. Přišel obránce Robb z braník a záložník Kasl z Podolí. T5i hráči se do mužstva posunuki z dorostu. Trenér Koller v tom žádný problém nevidí: „Naše filozofie je taková, že máme docela schopný dorost a chceme nasazovat kluky, kteří do něj ještě patří. Je tady třeba Nwogu nebo Sehnoutka, ti už s námi trénují a hrají. Z dorostu budeme brát i další kluky.” V prvním jarním kole jede Tempo na umělou trávu Radotína, kde se střetne s Libuší. Zápas začíná v sobotu v 10:15.

Přišli: Tomáš Robb - hostování Braník, Jan Kasl - hostování Podolí, Christ Nwogu, Karel Sehnoutka a Michal Bricín - všichni z dorostu.

Odešli: Milan Komorník - B mužstvo, Petr Heráň - ukončení hostování Dukla Praha, Josef Masner - ukončení hostování Cholupice.
                
13. ČAFC
Kádr mužstva se oproti podzimu ze čtvrtiny obměnil. Po dlouhodobém zranění se do mužstva vrátil záložník Martin Tryml. Posilou by měl být zkušený David Kuneš z Cholupic, který působil v zahraničí.
Cílem mužstva je úspěšný start do sezony a snaha vyhnout se boji o záchranu. Jak se to podaří se uvidí v neděli odpoledne v Satalicích. Právě tam ve 14:00 začíná zápas s Újezdem nad Lesy.

Přišli: Drahorád Ivo - hostování Přední Kopanina, Kuneš David - Cholupice, Dratva David - hostování Háje, Ondřej Máchal - hostování Černolice, Hons Dominik a Řeřicha Petr - oba z B mužstva

Odešli: Kopecký Miroslav - hostování Polepy, Frank Jan - přerušil činnost, Pulkert Ondřej a Hrazdil Jakub - ukončili hostování, Fiala Jan - Hýskov, Vaško David, Říha Jakub a Šmejkal Karel - B mužstvo
               
14. Čechie Uhříněves
Zásadní změna nastala na postupu trenéra. Ze zdravotních důvodů odstoupil Václav Hladík a již třetím trenérem mužstva v sezoně se stal Luděk Hottek. Posily do mužstav přišly z Ukrajiny. Přesněji tedy ze Kbel, odkus i nový trenér přivedl dva hráče. „První cíl je záchrana, je jasné, že padat bude víc týmů než obvykle, takže je udržení prvotní. Byl bych rád, kdyby se nám povedlo posunout se někam do středu tabulky,“ poznamenal Hottek.
Uhříněves obstará úvodní duel jara, když v 10:00 nastoupí na UMT v Horních Měcholupech proti domácí rezervě Viktotie Žižkov.

Přišli: Vasil Tkach a Yan Sakal - hostování ze Spartaku Kbely.

Odešli: Nikdo.
           
15. Viktoria Žižkov B
Velký problém muselo týden před startem jarní části pražského přeboru řešit vedení Viktorie Žižkov. U rezervního týmu skončil deset dní před startem přeboru trenér Karel Lasík se svým asistentem Martinem Müllerem, a tak museli Žižkovští hledat náhradu. Zatím se mužstvo připravuje v Horních Měcholupech s tamní divizní farmou Žižkova pod dohledem trenéra Jindřicha Trpišovského a jeho asistentů Jakuba Sedláčeka a Jakuba Hušbauera.
Rezerva Žižkova odstartuje celou jarní sezonu přeboru v sobotu dopoledne v 10:00 hod. zápasem s Uhříněvsí. Zápas se hraje na nové UMT v Horních Měcholupech.
                
16. Loko Vltavín B
„Kdyby padal jen jeden tým, viděl bych šance na záchranu docela velké, když ale budou při zužování přeboru sestupovat tři, čeká nás velký boj,“ předpovídá trenér rezervy Vltavínu Milan Šafr. S pěti hráči se v Holešovicích rozloučili, pět nových přišlo. Pozornost bude přitahovat zejména borec ze země Mistrů světa Španělska, Eduardo De La Puente.
Úvod jara je pro rezervu Vltavínu velmi těžký. V sobotu ve 14:30 narazí na Střížkově na rezervu Bohemians Praha.

Přišli: Lukáš Richtrmoc (1994) - hostování z Bohemians 1905, Jan Klepal (1978) - návrat z hostování, Vojtěch Volavka (1988) - hostování z FC Písek, Martin Burcev (1988) - hostování z Sokol Mirošovice, Eduardo De La Puente (1989) - hostování ze Španělska

Odešli: Ondřej Škorpil, Zoran Planinčič, Yevgeniy Kedyarov, Václav Hepner a Petr Rollinger - všichni ukončili hostování
              
17. Újezd nad Lesy
Sitauce fotbalistů Újezda není nijak komfortní. Trenér Karel Svoboda tuší, že jej nečeká nic lehkého: „Všichni víme, že nás čeká hodně složité jaro. Horší než první půlka soutěže už to asi z naší strany být teď nemůže. Naším cílem je samozřejmě udržení v přeboru, musíme věřit, že se to povede. Na druhou stranu si uvědomujeme, že máme jen deset bodů a to je fakt málo. Nezbývá, než se rvát jako buldoci. Uvidíme, na co to bude stačit. Nám už se to jednou povedlo, když jsme na tom byli špatně a říká se, že podruhé do stejné řeky nevstoupíš. Ale my se o to chceme pokusit.”
Tři hráči mužstvo opustili, dva noví přišli. Navíc budou chybět dlouhodbě zranění Frýda a Maleňák.
Ostrý test s podobně ohroženou Čafkou čeká Újezd už tuto neděli. Zápas se hraje ve 14:00 v Satalicích.

Přišli: Jan Moško (1990) - hostování z Brandýsa nad Labem, Tomáš Zahradník (1984) - hostování Sokoleč. Ještě je v jednání příchod jednoho kvalitního útočníka.

Odešli: Rostislav Vojtěch, Boris Hucek a Petr Navrátil - všichni ukončili hostování.
              
18. SC Radotín
Největší vítr v kabině zažili přes zimu v Radotíně. Dvanáct hráčů odešlo, osm přišlo. V Radotíně moc dobře vědí, co je na jaře čeká: „S přípravou panuje spokojenost, rovněž tak i se složením kádru. Cíl pro letošní sezónu je daleko těžší než vloni. Naší snahou je co nejdříve zamířit do klidných vod středu tabulky a vyhnout se hektickému závěru při snaze o udržení v soutěži.”
Úspěšně k záchraně mohou fotbalisté Radotína vykročit již v sobotu odpoledne, když ve 14:30 hostí doma Zličín.

Přišli: Bogdanov Michal - prodloužení hostování z SK Tlustice (Beroun), Berenreiter Michal - hostování z FC Viktoria Plzeň, Neumann Jindřich - návrat z hostování v AFK Slivenec, Iidrissov Dias - přestup z FK Alma Ata (Kazachstán), Klabík Stanislav - přeřazení z B-mužstva, Sluka Tomáš - hostování z FK Tísek, Mašlej Miroslav - hostování z SK Hanácká Slávia Kroměříž, Pokrovskij Petr - hostování z FK Motorlet.

Odešli: Huráb Tomáš - odchod do SRN (SV Rot-Weiss Kemberg), Konečný Marek, Hůla Jan, Carboch Lukáš a Urban Dominik - ukončili hostování, Kugler Luděk, Pitvorec Daniel, Šíd Marcel a Bouška Milan - ukončení aktivní činnosti, Biskup Jiří, Zeman František a Šerák Bronislav - přeřazeni do B-mužstva.

                      
Lubor Mírek