Sokol Dobřichovice – FK Újezd nad Lesy 2:1 (1:1)

29. února 2012

Sokol Dobřichovice – FK Újezd nad Lesy 2:1 (1:1)

gól:
Hladík

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Havel – Moško, Zeman, Minář, Bílek – M.Kovář, Otopal, P.Kovář, Daníček – Křelina, Hladík

střídání: T.Zahradník (Křelina), Doležal (M.Kovář)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Běží 90 minuta, soupeř přebírá přihrávku v ofsajdové pozici a rozhoduje utkání - jediná kaňka na tomto zápase. Nejlepší soupeř na kterého jsme v přípravě narazili a i náš výkon odpovídal úrovni utkání. Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu, oba týmy předváděli solidní kombinační hru a tak se bylo na co dívat. Dá se říct, že mnoho utkání pražského přeboru nemá často takovou kvalitu, jaká byla k vidění v tomto zápase. Soupeř se dostal v 7 minutě do vedení, když rozehrál dobře rohový kop a my jsme nechali na zadní tyči volné okénko, kterého soupeř využil a i Radek Havel neměl při zákroku čisté svědomí. Na branku jsme odpověděli zvýšenou snahou o častější kontrolu míče, oba útočníci dobře napadali obranu soupeře a odměnou bylo vyrovnání v 15 minutě - skóroval nestárnoucí Vlasta Hladík. Akce se střídaly na obou stranách, ale branka již v tomto poločase nepadla, i když třeba výborné rozehrání trestného kopu Petrem Kovářem a Darkem Minářem po gólu volalo. V druhém poločase měl o pár procent častěji míč na kopačkách soupeř, my jsme hrozili z brejkových situací. Mínusem bylo lehké zranění Vlasty Hladíka, který odstoupil v 85 minutě a tak jsme dohrávali v 10 a soupeř toho v poslední minutě využil. Výborné utkání, solidní výkon.

Hodnocení hráčů:
Havel 5,5, Bílek 6, Minář 6,5, Zeman 6, Moško 5,5 (solidní zapojování do útočných akcí, ale mnoho zkažených přihrávek), Daníček 6, Otopal 6,5, P.Kovář 6, Michal Kovář 5, (dost lehkých ztrát), Hladík 7,5, Křelina 7 (úplně jiný výkon než proti Střešovicím), T.Zahradník 5, Doležal 6