FK Újezd nad Lesy – SK Střešovice 1911 0:1 (0:0)

25. února 2012

FK Újezd nad Lesy – SK Střešovice 1911 0:1 (0:0)

gól:
Mikš

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Moško, Zeman, Minář, Bílek – Doležal, Otopal, Kohout, M.Kovář – Hladík, Daníček

sestava 2.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Moško, Zeman, Minář, Bílek – Doležal, Otopal, P.Kovář, Daníček – Hladík, Křelina

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Naprosto zbytečná prohra na závěr základní části turnaje, která byla způsobena špatnou koncetrací některých hráčů (nelze přistupovat k věci ve stylu - je to jen příprava až bude mistrák přidám - to je špatný názor, ono to takto nefunguje a navíc - z lavičky náhradníků se těžko přidává) a také naší absolutní střeleckou nemohoucností (viz. Petr Kovář a jeho stoprocentní šance). V prvním poločase jsme byla aktivnější než soupeř, kterého jsme navíc do ničeho vážnějšího nepustili, ale náš tým nedokázal některé slibné akce dotáhnout. V druhém poločase jsme donutili soupeře k chybám včasným napadáním, ale šance jsme nevyužili - ať se jednalo o šanci Kováře, či závary po rohových kopech před brankou Střešovic (vyhlavičkování z barnkové čáry apod.). Naši impotenci soupeř potrestal - po brejku vstřelil jedinou branku utkání. Od tohoto momentu naše hra neměla hlavu ani patu - to by se tak zkušeným hráčům stávat nemělo. Navíc soupeř neproměnil pokutový kop.

SestHodnocení hráčů:
Hlubuček 5 (velký počet nepovedených výkopů), Bílek 5 (v druhém poločase vysoké procento zkažených přihrávek), Minář 5,5 (ještě více komunikovat), Zeman 5,5 (někdy stojíme příliš dlouho nad balonem), Moško 6,5 (po dlouhé době slušně rozehrané standartky), M.Kovář 4, Otopal 6, Kohout 5 (byla znát nemoc), Doležal 5 (v druhém poločase nebyl Martin využíván), Daníček 5 (v pozici útočníka - málo vyhraných vzdušných soubojů), Hladík 8 (nejlepší hráč na hřišti, výkonu chybělo jen gólové zakončení, dobrá práce s míčem, sebevědomí - pozor na diskuze s diváky, v současné době možná útočník č. 1), Křelina 4 (tenhle zápas nevyšel - málo pohybu a agresivity), P.Kovář 4 (hráč na kterého se spoléhá by se měl zamyslet nad sebou)