Viktoria Radim – FK Újezd nad Lesy 4:1 (2:0)

22. února 2012

Viktoria Radim – FK Újezd nad Lesy 4:1 (2:0)

gól: Daníček

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Zeman, T.Zahradník, Minář, Bílek – M.Kovář, Otopal, Bednář, Daníček – Křelina, P.Kovář

střídání: Havel (Hlubuček), Šebesta (Bednář), Fišer (Křelina), Doležal (M.Kovář)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Zcela zasloužená prohra v utkání ve kterém byl soupeř po většinu utkání rychlejší a důraznější. Jakoby kostrbatě zorganizované utkání ze strany soupeře - pořadatele ovlivnilo naše borce v úvodu utkání a po 15ti minutách jsme prohrávali 0:2. Co nám byly platné slušné kombinace v poli a zajímavý přechod do útoku (přihrávky Bednáře), když jsme dozadu nehráli disciplinovaně, koncentrovaně a důrazně. Opět byla minimální komunikace a to je potřeby v dalších utkáních změnit (úloha Darka, Boba a brankářů)!! Je nutné komentovat i odeslanou přihrávku, aby přijímající hráč měl přehled o situaci za sebou a zvolil dobré řešení. Dále je nutné poznamenat, že před každou obdrženou brankou, jsme udělali tzv. lehkou ztrátu a neumíme přerušit akci soupeře malým, taktickým faulíkem v dostatečné vzdálenosti od naší branky. Po poločase jsem snížili po rohovém kopu Honzou Daníčkem (velmi dobře rohy rozehrával Šebesta), ale to bylo z naší strany vše. Po chybách v rozehrávce jsme opět inkasovali-jsou situace kdy odkop je správným řešení a nikoliv si hrát na malém prostoru a pod tlakem na Brazilce a Katalánce!

Hodnocení hráčů:
Hlubuček 6, Bílek 5 (směrem dopředu málo konstruktivity), Darek 4,5 (tento zápas opravdu moc nevyšel), T.Zahradník 5, Zeman 5,5, Daníček 6, Otopal 6,5, P.Kovář 5 (místo v záloze asi není to pravé ořechové), M.Kovář (příliš ztracených míčů, vadil důraz soupeře), Křelina 6, Bednář 6,5, Havel 5 (zbytečná chyba před třetí brankou), Fišer 5,5, Šebesta 6 (velmi dobře rozehrávané stndartní situace), Doležal 5,5