FC Čechie Velká Dobrá – FK Újezd nad Lesy 3:3 (1:2)

FC Čechie Velká Dobrá – FK Újezd nad Lesy 3:3 (1:2)

góly: Stolár, Hrubý, Neuberg - 2x Maleňák, M.Kovář

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Moško, Šiška, Otopal, Bílek – M.Kovář, Maleňák, P.Kovář, Daníček – Fišer, Šebesta

střídání: 46 min. Šrámek, Bednář

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Nespravedlivá remíza, soupeř vyrovnal v nastavení z jasné ofsajdové pozice, kterou sudí utkání nezaznamenali. Je nutnou ale zdůraznit, že před finální přihrávkou do ofsajdu, jsme byli málo důrazní před vlastním pokutovým územím. Od počátku utkání jsme byli aktivnější, ale jak už to u nás bývá pravidlem - hned naše první chyba v defenzivě byla potrestána brankou. Několik minut jsme připomínali boxera po těžkém direktu, naštěstí jsme se brzy oklepali z vývoje a do poločasu jsme otočili stav na 2:1 - obě branky vstřelil velmi dobře hrající Jirka Zewl Maleňák. V druhém poločase jsme neproměňovali šance a tak přišlo vyrovnání na 2:2 a v poslední minutě na 3:3 - zbytečná remíza a ztráta dvou bodů v turnaji.