FK Újezd nad Lesy – Sokol Zbuzany 3:0 (1:0)

FK Újezd nad Lesy – Sokol Zbuzany 3:0 (1:0)

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Moško, Zeman, Minář, Bílek – M.Kovář, Šiška, Kohout, Daníček – Maleňák, P.Kovář

střídání: 46´min - Havel (Hlubuček) a Doležal (M.Kovář), Roule

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Konečně po dlouhé době vítězství, které snad nasměřuje tým k lepším zítřkům. Výsledek nelze však přeceňovat, toto vítězství patří do kategorie povinných, ale sympatický byl výkon mužstva v obou poločasech a cesta jak tým šel za výhrou. Zároveň je pozitivním faktem i zlepšená koncovka v utkání, které se hrálo pouze 2x30 min. a to s ohledem na klimatické podmínky.

Hodnocení hráčů:
Hlubuček 9, Bílek 7,5 (bojovnost, agresivita, pouze někdy je hodně dopředu signalizován směr přihrávky), Minář 8, Zeman 8, Moško 9,5, Daníček 7,5 (také někdy směr kombinace více schovat, dobrý pohyb a náběhy do volného prostoru), Šiška první poločas 5, druhý poločas 7, Kohout 5,5 (oproti minulému utkání nic moc-mnoho ztracených míčů hned po jeho zpracování, spíše nezpracování), M.Kovář 7,7 (dobrý pohyb, lépe využívat krytí míče), Maleňák - první poločas 1 (hráč tohoto kalibru se nemůže nechat rozhodit tím, že sudí byl zasažen míčem a překazil naší kombinaci a nechat se následně vyloučit za "dialog" s ním), druhý poločas 6,5, P.Kovář 6,5, Havel 9, Doležal 5,5, Roule 5,5