FC Tempo Praha – FK Újezd nad Lesy 3:2 (0:1)

FC Tempo Praha – FK Újezd nad Lesy 3:2 (0:1)

góly: Kopal, Kočí, Hlavík - Maleňák, Kohout

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Havel – Bílek, Zahradník, Otopal, Moško – Daníček, Šiška, Kohout, M.Kovář – Maleňák, P.Kovář

střídání : 46´min - Koten (Maleňák)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
V dalším utkání turnaje Weber Cup 2012 jsme nastoupili proti přeborovému týmu Tempa. Přestože oba týmy jsou ve fázi hrubé přípravy, hráči nabídli divákům zajímavý fotbal s řadou pěkných momentů. V prvním poločase byl náš tým tím lepším na hřišti a zcela po právu šel do vedení po hezké kombinaci - branku vstřelil Maleňák alias Zewl. V druhém poločase jsme na vyrovnání soupeře reagovali druhou brankou - Kohout, ale v závěrečných 15-ti minutách soupeř otočil na konečných 3:2, což je škoda a vzhledem k počtu našich šancí i nespravedlivé, byť divákům by se mohlo oprávněně zdát, že došlo k uspokojení po dobré první půli. Zároveň nutno podotknout, že do druhého poločasu musel nastoupit hrající asistent Pavel Koten alias Pepé, který předvedl několik zajímavých momentů, ale na souhře to bylo malinko znát. Pavel musel do utkání vlétnout, jelikož Zewl musel z pracovních důvodů odehrát jen první poločas, Michala Krejčího do utkání nepustilo zranění, které se ukázalo při rozcvičce jako vážnější než jsme předpokládali a Tomáš Zeman nebyl na utkání připraven - rodinné důvody?!!

Hodnocení hráčů:
Havel 8 (velmi dobrý výkon, až na chybu v rozehrávce z které soupeř srovnal na 2:2 - ale takhle dobře čapat jsme "Dědka" dlouho neviděli - je vidět poctivá příprava z aerobiku), Bílek 5,5 (post na pravé straně mu sedí víc než na levé, je potřeba přenést své vysoké seběvědomí i na hřiště), Zahradník 6 za první poločas a 4 za druhý poločas - je škoda, že Luky stráví jaro v Rakousku, ale ten druhý poločas byl velmi slabý, Otopal - první poločas 5, druhý poločas 3 - toto utkání Bobovi nevyšlo, už po příchodu do sportovního areálu bylo vidět, že není ve své kůži - příliš negativní energie - nebyl to zkrátka ten starý dobrý Bob, Moško 6 - přestože nastoupil na postu levého obránce, odehrál velmi dobrý zápas - některé taktické chybičky vyplynuly z neznalosti tohoto místa v sestavě, ale Honza zatím v přípravě nastoupil na 5ti postech a vždy to byl slušný výkon, Daníček 6 - u hráčů kteří stárnou je trend takový, že v sestavě klesají až na post stopera, ale u Honzy to vypadá na opačný směr - jako obránce na jaře asi hrát nebude, Šiška 3 - na Pavlovi je znát že poctivě trénuje - nabírá kondici, ale v tomto utkání to bylo pod průměrem, navíc od 75 minuty již na tempo utkání nestačil, vázla spolupráce s Bobem - což také byla příčina, že nás soupeř přehrával a otočil vývoj, Kohout 6 - někdy zmatený a zbrklý jako Goro před Tokiem, ale také ukazuje, že zde by to mohlo být lepší než na kraji hřiště, někdy je počet míčů, které odskočí při zpracování od nohy vysoký - nutno zlepšit, Michal Kovář 6 - sympatický výkon, neúnavný pohyb, momenty velmi dobré spolupráce a zajišťování s Moškem, nízké těžiště výhodou tohoto hráče, lepší kontrola a krytí míče - nutné, Petr Kovář 6 - oproti postu středního záložníka hru zjednodušil, hrál na minimum dotyků a byl často zapojen do nebezpečných kombinací - což se v minulosti nedalo často říct, Maleňák 6 - snad záblesk na lepší časy, snaha, pohyb, dobré zakončení - ale jen začátek dlouhé cesty, Koten - 9,5 - ke známce není už snad potřeba nic dodávat

plusy utkání: výkon v prvním poločase, rychlý přechod do útoku na minimum přihrávek a zakončení, výkon Radka Havla

mínusy utkání: přístup některých hráčů - Tomáš Zeman, uspokojení po první půli a výkon defenzívy - středoví hráči - v druhé půli a zahazování šancí