TJ Sokol Hostouň – FK Újezd nad Lesy 2:0 (1:0)

21. ledna 2012

TJ Sokol Hostouň – FK Újezd nad Lesy 2:0 (1:0)

góly: Onunci, Slanina

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Havel – Roule, Zeman, Otopal, Bílek – Moško, Šiška, Kovář, Daníček – Zahradník, Kohout

střídání : 46´min - Hlubuček, M.Kovář a 60´min - Fišer, Bednář, Šebesta

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Poměr vyložených šancí byl v tomto utkání v poměru 9:3 ve prospěch našeho týmu a tento údaj zcela přesně vypovídá o tom proč jsme toto utkání prohráli. Střelecká impotence našich hráčů byla do nebe volající. Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup a na 15 minut jsme soupeře přitlačili k jejich vápnu, ale bez gólového efektu. Naopak jsme z první vážné akce soupeře inkasovali, kdy se naše levá strana stala na okamžik velmi průchozí. Soupeřův hráč od půlící čáry postupoval s míčem až do gólové koncovky - toto se nemůže stávat a akce je potřeba zastavovat v zárodku - konstruktivně odebrat míč nebo drobný taktický faul - stále stejná chyba!! Druhou branku jsme obdrželi těsně před koncem utkání, kdy už na hřišti byly mladé pušky, které soupeře velmi zajímavě roztočily a přišpendlily k šestnáctce (zajímavé finální přihrávky Bednyho) a vyrovnávací branka visela ve vzduchu.

plusy: výkon mladých pušek - Bednář, Šebesta, Fišer

mínusy: střelecká impotence, špatné řešení finální části jinak dobrých kombinací

Hodnocení hráčů:
Havel 5, Otopal 5, Zeman 3 (zbytečně vysoký počet faulů, málo konstruktivně odebraných míčů, podrážděnost, tento zápas nevyšel), Roule 4 (zaváhání před první brankou), Daníček 5 (zajímavé náběhy po pravé straně, ale zlepšit finální centr, volit i variantu "pod sebe"), Šiška 3, P.Kovář 4, Moško 5,5, Kohout 5, Zahradník 5, Hlubuček 5, M.Kovář 5,5, Šebesta 6,5, Fišer 6,5, Bednář 7