FK Újezd nad Lesy – Sokol Dlouhá Lhota 1:2 (0:0)

18. ledna 2012

FK Újezd nad Lesy – Sokol Dlouhá Lhota 1:2 (0:0)

góly: M.Kovář - Hamza 2x

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Havel – Zahradník, Zeman, Otopal, Bílek – Moško, Šiška, P.Kovář, Daníček – Maleňák, Kohout

sestava 2.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Zahradník, Zeman, Krejčí, Mára – Moško, Otopal (Šebesta), P.Kovář (Bednář), Daníček – M.Kovář, Maleňák (Fišer)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Týmu prospěla přítomnost Pavla Šišky a výkon byl o poznání lepší než v prvním utkání. Snažili jsme se o kombinační fotbal, ale někdy tým zbytečně předváděl fotbalovost před účelností, střelbou a hrou založenou na přímočarosti do soupeřova pokutového území. Bohužel jsme neproměňovali šance a udělali jsme dvě hrubé chyby - první byla při bránění rohového kopu soupeře ( míč nemůže proletět malým vápnem až na zadní tyč, kde byl soupeř osamocen - bránící hráč reagoval na pohyb celého soupeřova útočícího bloku + chyba brankáře - zahrání tohoto rohového kopu bylo velmi povedené, takto bychom si představovali rozehrávání našich rohů - výborný ostrý míč a náběh z hranice pokutového území - naši borci stále nechápou!!! ) a druhá byla individuální - špatné převzetí míče Maleňákem a soupeř se dostal do vyložené šance, kterou proměnil.

Hodnocení hráčů:
Havel 5, Bílek 5, Otopal 5, Zeman 5, Zahradník 6,5, Daníček 5, Šiška 5, Kovář 4,5, Moško 6, Kohout 5, Maleňák 4 ( snaživý výkon, ale ta hrubá chyba !! proto 4 ) Hlubuček 4, Krejčí 5, Kovář Michal 7, Bednář 7, Šebesta 7, Fišer 7

plusy: výkon mladíků v druhém poločase

mínusy: malá komunikace, neudržení bloku ( malé hřiště ) při bránění, nízký počet střel na branku soupeře, pro některé hráče končí zapojení do akce tím, že přihrají a už není nabídka