FK Újezd nad Lesy – FK Dukla Praha B 1:6 (1:2)

Dne 10.ledna 2012 byla zahájena společná příprava A a B mužstva FK Újezd nad Lesy, tréninkové jednotky probíhají v úterý, čtvrtek a pátek. Úterní trénink je zaměřen na posilování a obratnost a v ostatních termínech je v tomto období pracováno na fyzické kondici. "A" mužstvo v rámci přípravy nastupuje k utkáním na Weber Cupu, " B" mužstvo hraje utkání v Satalicích. V únoru ve dnech 8.2. až 12.2 2012 proběhne zimní soustředění, které bude zakončením úvodního bloku přípravy na jarní sezónu.

15. ledna 2012

FK Újezd nad Lesy – FK Dukla Praha "B" 1:6 (1:2)

góly: Šebesta - Klár 2x, Grafnetr, Toman, Pták a Hrazdíra

sestava 1.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Havel – Mára, Zeman, Otopal, Bílek – Moško, Krejčí (25´min Roule), P.Kovář, Daníček – Šebesta (30´min Bednář), Kohout

sestava 2.poločasu FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček – Bílek, Roule, Otopal, Daníček – M.Kovář, Moško, Maleňák, Valtr – Zahradník, Bednář (60´min Fišer)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Soupeř nás předčil ve všech činnostech, byl lepší pohybově a velmi silný na míči i v kombinacích. Zklamáním je výkon sestavy v druhém poločase.
Je možné, že úvodních 15 km ve dvou trénincích mohlo poznamenat výkon hráčů, ale bohužel někteří působili dojmem, že se vrátili z dlouhodobého pobytu na Marsu. Tragická práce s míčem, špatný pohyb, nulová komunikace a pokud ano v negativním směru - tak tudy pánové opravdu cesta nevede - jsme jeden TÝM!!!
Připrava je období, kdy se hledá ta nejlepší varianta sestavy, kdy se někteří hráči záměrně zkouší i na jiných postech z důvodů využití jejich případné univerzálnosti, kreativity a psychické odolnosti. Je s podivem jak u některých klesá výkon pokud nenastoupí na svém oblíbeném postu!!

Hodnocení hráčů:
Havel 5, Bílek 4 (známka snížena za bídný výkon v druhém poločase-levý obránce - asi umíme hrát jen na pravé straně), Otopal 5, Zeman 5, Mára 3, Daníček 5, Krejčí 5, Roule 4,5, Krejčí 5, Kovář 3 (takhle si hru středního záložníka nepředstavujeme), Moško 7, Kohout 5, Šebesta 6
Hlubuček 3 - velmi slabý výkon na takový talent, Michal Kovář 6, Valtr 2, Zahradník 2, Bednář 6, Fišer 6, Maleňák 1 - kam se poděla fotbalovost, hravost a pohoda u tohoto hráče? Úkol zimního období - opět z něho udělat fotbalistu s velkým F a spolehlivého hráče - bez tréninku to Zewláčku ale nepůjde