Muži A-tým: FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy 5:0 (4:0)

FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy 5:0 (4:0)

góly: 17´Havlák, 28´Putík, 34´ a 38´Bukač, 88´Hruška

ČK: 2´Zeman

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Šiška, Zeman, Daníček - Kohout, Hucek (68´Šebesta), P.Kovář, Moudrý - Maleňák (46´Vojtěch), Frýda

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Libuš neponechala nic náhodě a obsadila čelo tabulky

Souboj na dálku s Aritmou, o obsazení čela tabulky, zvládla lépe Libuš. Ta si lehce poradila s Újezdem nad Lesy. Nutno říct, že jí ktomu hodně pomohl soupeř. Už ve druhé minutě zastavil vyloženou šanci domácího Pavlů Zeman a sudí neváhal sáhnout pro červenou kartu. V deseti neměli hosté šanci a odvezli si pětibrankový příděl. Libuš tak vyslala na Aritmu signál: „V posledním kole si to rozdáme o podzimní primát.”

Ráz utkání dala již zmíněná situace ze druhé minuty. Pavlů šel do vyložené šance a Zeman jej v souboji tělo na tělo poslal k zemi. Sudí Cichra sáhl ihned pro červenou kartu. V deseti byli hosté na Libuši v pozici obětních beránků. V oslabení dokázali odolávat jen do 17.minuty. Přežili tyč a další šanci Pavlů, ale pak už se prosadil po centru Havlák a otevřel skore.

Z přímého kopu přidal druhý gól Putík, a další dva zařídil ještě do přestávky Bukač. Hosté měli jedinou šanci na čestný úspěch, ale Frýda své sólo proměnit nedokázal.

Po přestávce už se vlastně zápas jen dohrával. Domácí nakonec přidali jen jeden gól až v samotném závěru. Po centru Pavlů Hruška propálil obránce i golmana Havla.

Libuš se tak dostala do čela tabulky a trápení Újezda se zdá být nekonečné.

FSC Libuš - Újezd nad Lesy 5:0 (4:0)
Branky:
17. Havlák, 28. Putík, 34. a 38. Bukač, 88. Hruška
ŽK: 45. Pohořelý, 60. Hruška - 25. Maleňák, 28. Bílek, 45. Frýda
ČK: 2. Zeman (Újezd)
Rozhodčí: Cichra - Hrubeš, Hurych
Diváků: 100

FSC Libuš: Michálek - Dvořák, Brabec, Putík, Pohořelý - Hruška, T. Moravec (78. Maňák), Bukač, Beran - Pavlů, Havlák (78. Stuchlík). Trenér: Zdeněk Hruška

Újezd nad Lesy: Havel - Daníček, Zeman, Šiška, Moudrý - Bílek, Hucek (68. Šebesta), Maleňák (46. Vojtěch), Kovář - Kohout, Frýda. Trenér: Karel Svoboda

Hlasy trenérů
Zdeněk Hruška (FSC Libuš):
Dneska tomu určitě pomohlo rychlé vyloučení. Šancí jsme měli na tři zápasy a bylo to jednoznačné. Jsme první, dívá se na to dobře. Bodů k záchraně už jsme udělali dost a tak můžeme v posledním kole jet na Aritmu v klidu si zahrát fotbal.

Karel Svoboda (Újzed n.L.): Domácí potvrdili své postavení v tabulce a vyhráli naprosto zaslouženě. Prakticky celý zápas v deseti, to bylo pro nás hodně složité. Domácí využili v první půli naše tři chyby a zápas rozhodli.

Nejlpeší hráč Libuše: Radek Bukač
Nejlepčí hráč Újezda: Petr Kovář
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Radek Bukač (Libuš)

Lubor Mírek

Tento zápas můžete také sledovat online na stránkách zde.