Muži A-tým: SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy 5:1 (2:1)

SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy 5:1 (2:1)

góly: 14´ a 63´ z penalty Stupka, 32´Jehlička, 53´Rodr, 90´Lhota - 9´Šiška

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Šiška, Zeman, Daníček - Doležal, P.Kovář, Hucek, Kohout (86´M.Kovář) - Frýda (46´Vojtěch), Hladík (69´Moudrý)

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Újezd v Třeboradicích vedl, nakonec pětkrát inkasoval

Až nedlouho před zápasem se v Třeboradicích zvedla hustá mlha a podzimní sluníčko si tak nakonec posvítilo na přesvědčivé vítězství domácích. Ti sice inkasovali rychlý gól, ale ještě do přestávky vývoj zápasu otočili a nakonec nastříleli hostům z Újezda pět branek. A to nehrál zraněný střelec Poláček, a Rodr nastoupil obětavě s bandáží na ruce.

Než se však domácí pořádně rozkoukali, prohrávali. Jehlička zastavil Frýdovu akci faulem dobrých třicet metrů před brankou. K přímému kopu se postavil Šiška a míč z jeho kopačky prolétl přes všechny hráče a zapadl k tyči domácí branky. Željazkov se musel hodně červenat.

Ještě jednu akci předvedli hosté ve 12.minutě, ale Frýda Kovářovu přihrávku před branku mezi tyče neusměrnil. A to bylo od hostů prakticky vše. Přišla 14.minuta, když Rodr unikl po levé straně, Havel jeho prudký centr vyrazil před sebe a dobíhající Stupka už uklidil míč do sítě.

Ve 23.minutě rozehráli domácí přímý kop a před nabíhajícím Jehličkou musel Havel vyboxovat míč do bezpečí. Další přímý kop domácích si připravil Drobný, ale jeho střela málem přeletěla ochranou síť za brankou. Přišla 32.minuta a s ní obrat ve výsledku. Rodr opět z přímého kopu hledal Jehličku a našel. Urostlý stoper domácích hlavou poslal míč přes celou branku za záda Havla a domácí šli do vedení. Tři minuty před přestávkou si to stejná dvojice zopakoval, tentokrát však Jehlička zamířil vedle branky.

Hned v první minutě druhé půle mohli domácí zvýšit svůj náskok. Stupka se nenechal chytit do ofsajdové pasti a šel sám na Havla, ten jeho střelu vyrazil a následnou dorážku dokázal reflexivně vyrazit do břevna a Zeman už uklidil míč do bezpečí. V 53.minutě už však hosté kapitulovali. Na střed hřiště si naběhl Stupka, postřehl postavení brankáře Havla a parádním lobem přidal třetí gól domácích. Za deset minut to byl opět velice aktivní Rodr, který se dostal do vápna a Zeman jej stáhl k zemi. Pískala se penalta a dva borci hostů dostali žlutou kartu. Zeman za penaltový faul a Hladík za protesty. Stupka pokutový kop s jistotou proměnil.

Zápas už se dohrával jen z povinnosti. Přesto domácí dali ještě jeden gól a postarali se o něj střídající útočníci. V poslední minutě Mikina vysunul na levé straně Šilera, sám si naběhl na jeho přihrávku do vápna, Havel střelu neudržel a Lhota míč dorazil do sítě hostů popáté.

Třeboradice – Újezd nad Lesy 5:1 (2:1)
Branky: 14. a 63. z penalty Stupka, 32. Jehlička, 53. Rodr, 90. Lhota - 9. Šiška
ŽK: 38. Stupka - 63. Bílek a Hladík
Rozhodčí: Trska – Váša, Stránský
Diváků: 50

Třeboradice: Željazkov – Sedláček, Jehlička, Sklenář, Šiler – Zubatý, Pokorný (74. Čáp), Drobný, Kožuch – Rodr (68. Lhota), Stupka (68. Mikina). Trenér: Václav Drobný

Újezd nad Lesy: Havel – Daníček, Bílek, Šiška, Zeman – Kohout (86. M. Kovář), P. Kovář, Hucek, Doležal – Frýda (46. Vojtěch), Hladík (69. Moudrý). Trenér: Karel Svoboda

Hlasy trenérů
Václav Drobný (Třeboradice):
Začátek špatný, dostali jsme stupidní gól. Naštěstí jsme se dokázali rychle dostat zpátky do zápasu a ještě do přestávky výsdledek otočili. Po druhém gólu už jsme měli hru pod kontrolou. Když jsme po přestávce přidali rychle třetí branku bylo rozhodnuto. Začali jsme konečně hrát, to co jsme chtěli, podrželi jsme míč, byli jsme trpěliví. S výsledkem i hrou ve druhé půli jsem spokojený.

Karel Svoboda (Újezd nad Lesy): Dali jsme šťastný první gól, ale to bylo vše. Domácí byli jasně lepší a vyhráli naprosto zaslouženě. Frýda si o přestávce řekl o střídání sám, stěžoval si, že ho bolí kotník.

Nejlepší hráč Třeboradic: Pavel Rodr (Třeboradice)
Nejlepší hráč Újezda: Jan Daníček
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Pavel Rodr (Třeboradice)

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy zde.

Fotogalerie z utkání SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy od M.Bradáče zde.

Fotogalerie z utkání SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy od L.Nussbauera zde.