Muži A-tým: Bohemians Praha B - FK Újezd nad Lesy 5:1 (1:0)

Bohemians Praha "B" - FK Újezd nad Lesy 5:1 (1:0)

góly: 33´Penc, 48´ z penalty Šisler, 51´Mráz, 73´Janda, 89´Kuťák - 60´Hucek

ČK: 64´Otopal

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Otopal, Zeman, Daníček - Kohout, Šiška, P.Kovář, Hladík (80´Moudrý) - Maleňák, Hucek (86´M.Kovář)

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Rezerva Bohemians až po přestávce rozstřílela Újezd

Rezerva Bohemians Praha potvrdila proti Újezdu, že má nejúdernější útok v soutěži. Na domácím trávníku v Březiněvsi už nasázela soupeřům 25 branek. S vyjímkou zápasu s Královicemi (1:1) nešla pod čtyři góly v zápase. Tentokrát to odnesl Újezd nad Lesy. Dostal pět kousků, z toho dva v době, kdy už hrál oslabený o vyloučeného Otopala. O nejhezčí okamžik zápasu se paradoxně postaral hostující Hucek parádní ranou do šibenice. Slabá útěcha.

V prvním poločase debaklu hostů nic nenasvědčovalo. Domácí sice měli lehce víc ze hry, ale pozorná obrana hostů je do větších šancí nepouštěla. Chyby se hosté dopustili až ve 33.minutě. Domácí zahrávali nejdříve roh z pravé strany a vzápětí i z levé. Po něm zůstal na malém vápně úplně volný Penc a lehce hlavou sklepl míč do sítě. Vedením domácích 1:0 skončil i první poločas.

Kanonáda domácích začala už tři minuty po přestávce. Po bleskové kombinaci na jeden dotek si na kolmou přihrávku mezi obránce naběhl Janda a při kličce brankáři Havlovi byl golmanem hostů podražen. Havel vyvázl se žlutou kartou a domácí kopali penaltu. Tu s přehledem proměnil Šisler.

Uplynuly jen tři minuty když začal akci domácích na pravé straně Hájek, následoval prudký střílený centr do vápna a na zadní tyči volný Mráz usměrnil míč do sítě hostů potřetí.

Přesně po hodině hry viděli diváci fotbalovou parádu. Nikoliv na straně domácích, ale na straně hostů. Kousek za středovým kruhem se k míči dostal Hucek, udělal pět kroků a levačkou vypálil. Chrobok míč zaregistroval až když se mu zatřepal v šibenici. Nádhera!

To však bylo ze strany hostů vše. Navíc za čtyři minuty Otopal nevhodně vůči hlavnímu arbitrovi okomentoval autové vhazování přiznané domácím, asudí Nykl bez váhání vytáhl červenou kartu.

V oslabení hosté inkasovali ještě dvakrát. V 73.minutě domácí vystihli nepřesnou přihrávku Maleňáka, před Mrázem se rázem na levé straně otevřela dálnice. Zkušený harcovník si ve vápně ještě míč zasekl a nabídl jej Jandovi. Ten ho mazácky poslal levačkou k tyči a bylo to 4:1. Minutu před koncem pak začal další akci domácích Šafránek, posunul míč dopředu Hájkovi, který přesnou přihrávkou našel ve vápně Kuťáka a ten zavěsil pod břevno. Konec, 5:1 pro domácí.

Bohemians Praha B - Újezd nad Lesy 5:1 (1:0)
Branky: 33. Penc, 48. z penalty Šisler, 51. Mráz, 73. Janda, 89. Kuťák - 60. Hucek
ŽK: 31. P. Kovář, 34. Maleňák, 48. Havel (všichni Újezd)
ČK: 64. Otopal (Újezd)
Rozhodčí: Nykl - Handl, L. Hlavnička
Diváků: 90

Bohemians Praha B: Chrobok - Novotný (71. M. Kovář), Pařízek, Penc, Šafránek - Hájek, Šisler, Mišák (59. Strnad), Janda - Kuťák, Mráz (81. Žampach). Trenér: Ladislav Kurucz

Újezd nad Lesy: Havel - Daníček, Otopal, Šiška, Bílek - Kohout, Hucek (86. M. Kovář), P. Kovář, Zeman - Maleňák, Hladík (80. Moudrý). Trenér: Karel Svoboda

Hlasy trenérů
Ladislav Kurucz (Bohemians Praha B):
První půle z naší strany nic moc. Po přestávce už to byl koncert. Soupeř, který je v tabulce hodně dole mně překvapil. Navíc dal nádherný gól. Hodně nám pomohl Penc, dal důležitý první gól.

Karel Svoboda (Újezd n.L.): Dnes bez komentáře.

Nejlepší hráč Bohemians B: Jan Penc
Nejlepší hráč Újezda n.L.: Boris Hucek
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Petr Janda (Bohemians B)

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání Bohemians Praha "B" - FK Újezd nad Lesy zde.

Fotogalerie z utkání Bohemians Praha "B" - FK Újezd nad Lesy od M.Bradáče zde.