Muži A-tým: FK Újezd nad Lesy - Loko Vltavín a.s. B 0:0 (0:0)

FK Újezd nad Lesy - Loko Vltavín a.s. "B" 0:0 (0:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Otopal, Šiška, Doležal - Daníček, P.Kovář (75´Moudrý), Hucek, Kohout - Maleňák, Frýda

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Újezd prohospodařil první poločas a nakonec byl rád za bod

Fotbalisté Újezda chtěli před domácím publikem potvrdit první vítězství z Kunratic, ale to se jim nakonec nepovedlo. V prvním poločase totiž nedokázali zúročit svou převahu a vstřelit gól. Když nakonec v závěru zápasu neproměnil další šanci Maleňák. Museli být rádi za bod. V poslední minutě vykopl jistý gól hostů z brankové čáry střídající Jakub Moudrý.

Domácí vstoupili do zápasu hodně aktivně a vynutili si územní převahu. Tu bohužel nedokázali přetavit v góly a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Ten se až do konce zápasu nezměnil, přestože na obou stranách byly v závěru dvě obrovské šance. V 83.minutě postupoval sám na branku hostů Maleňák, ale jeho pokus o přehození Krayzel vystihl a míč lapil. Ještě větší šanci měli v poslední minutě hosté. Uhlíř obešel i golmana Havla, dostal se však do úhlu a jeho střelu stačil doběhnout Moudrý a z brankové čáry míč vykopl.

Újezd tak dál čeká na první domácí vítězství, rezerva Vlatvínu si veze první bod ze hřiště soupeře.

Újezd nad Lesy - Loko Vltavín B 0:0
ŽK: 75. Kovář - 32. Tušer, 58. Uhlíř, 80. Kubík
Rozhodčí: Zelený - Trska, Špivák
Diváků: 120

Újezd nad Lesy: Havel - Doležal, Otopal, Šiška, Bílek - Daníček, Hucek, Kovář (75. Moudrý), Kohout - Frýda, Maleňák. Trenér Karel Svoboda.

Loko Vltavín B: Krayzel - Tušer, Neuberg, Štochl, Toman - Sedláček, Krimlák (40. Uhlíř) Kubík, Rollinger - Barták (80. Štěpánek), Nana Ekane (90. Kedyarov). Trenér Milan Šafr.

Hlasy trenérů
Karel Svoboda (Újezd):
V první půli jsme urazili štěstěnu. Neuvěřitelně jsme zahazovali šance. Nakonec jsme byli rádi, že jsme získali bod. V první půli jsme hráli kombinačně po zemi, přesně jak jsme si řekli. Po přestávce už to nebylo ono, bylo to hodně statické.

Milan Šafr (Loko Vltavín B): S bodem jsem spokojený, moc jich nemáme. Především jsem ale spokojený s tím, jak jsme se na hřišti prezentovali. Konečně jsme hráli, co jsme si řekli, nálada v kabině, přístup hráčů, mám z toho dobrý pocit. Remíza je spravedlivá, i když jsme v poslední minutě sahali po vítězství.

Nejlepší hráč Újezd: Pavol Šiška
Nejlepší hráč Loko Vltavín: Petr Sedláček
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Pavol Šiška

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání FK Újezd nad Lesy - Loko Vltavín a.s. "B" zde!!!

Program k tomuto zápasu si můžete prohlédnout zde.