Muži A-tým: FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jížní Město 0:2 (0:1)

FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jížní Město 0:2 (0:1)

góly: 8´ Dub, 90.+3´ Reichmann

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Minář, Otopal, Bílek - Vojtěch (55´Kohout), Šiška, Kovář, Navrátil (28´Doležal) - Hucek (80´Moudrý), Maleňák

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Rezerva Meteoru i Újezd zůstaly doma bez bodů

Do úplného výčtu devíti zápasů druhého kola Pražská teplárenská přeboru nám schází dva nedělní zápasy. V nich se nedařilo domácím. Rezerva Meteoru, stejně jako Újezd nad Lesy přenechaly body svým soupeřům. Oba tak zůstaly u dna tabulky bez jediného bodu. Překvapilo to zejména u mužstva Újezda, která dokázalo na Čafce, i přes porážku, dát čtyři góly, doma se však střelecky neprosadilo.

Háje v prvním kole podlehly nováčkovi z Třeboradic. Chuť si přijely napravit na hřiště Újezda. A to se jim povedlo dokonale. Už v 8.minutě otevřel skore Dub. Pak byl průběh zápasu dlouho vyrovnaný a obě mužstva se trápila v koncovce. V samotném závěru nejdříve hostující Soucha sám proti Hlubočkovi neuspěl a na druhé straně měl vyrovnání na noze kanonýr prvního kola Jiří Maleňák. Ale ani on svůj samostatný nájezd na Tlustého neproměnil. A tak nakonec střídající Reichmann v poslední minutě obstřelil Hlubočka a pečetil na 0:2 vítězství hostů.

Hlasy trenérů
Zdeněk Slabý (FC Háje):
Vyšel nám úvod utkání, dali jsme rychlý gól. Pak to bylo vyrovnané. My jsme možná lépe kombinovali, domácí víc bojovali. V závěru to vypadalo, že oběma docházely síly, víc než fotbal to byl urputný boj. Nakonec se šťastným koncem pro nás.

Karel Svoboda (Újezd n.L.): Rozhodly naše hrubé chyby. Po dvou zápasech nemáme ani bod. Někteří hráči mně zklamali svým přístupem a nasazením. Ve třetím utkání se sestava výrazně změní. Moje nespokojenost je veliká.

Nejlepší hráč Újezda: Dan Hluboček
Nejlepší hráč Hájů: Matěj Soucha
Nejlepší hráč podel fotbalpraha.cz: Darius Minář (Újezd)

Újezd n.L. - FC Háje 0:2 (0:1)
Branky: 8. Dub, 90.+3. Reichmann
ŽK: 83. Kohout - 88. Janoušek
Rozhodčí: Novotný - Klíčman, L. Hlavnička
Diváků: 100

Újezd n.L.: Hlubuček - Daníček, Minář, Otopal, Bílek - Vojtěch (55. Kohout), Šiška, Kovář, Navrátil (28. Doležal) - Hucek (80. Moudrý), Maleňák. Trenér Karel Svoboda.

FC Háje: Tlustý - Vlasák, Hrůza, Krejčí, Slabý - Šůs (90. Pravenec), Bednář, Janoušek, V. Hruška - Dub (88. Musil), Soucha (83. Reichmann). Trenér Zdeněk Slabý.

Lubor Mírek

Videopřenos z utkání FK Újezd nad lesy - FC Háje JM zde.