Muži A-tým: ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy 5:4 (2:0)

ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy 5:4 (2:0)

góly: 17´Fiala, 41´Chvátal, 55´Ulrich, 56´Šmejkal, 67´Zupka - 50´, 68´, 74´ a 80´ Maleňák

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel – Daníček, Minář, Bílek, Navrátil (46´Vojtěch) – Otopal, Šiška, Maleňák, Kovář (67´Doležal) – Hladík (18´Pecho), Hucek

Článek k tomuto zápasu ze stránek www.fotbalpraha.cz:

Čafka, Královice a Uhříněves doma vyhrály, jen Tempo nestačilo na Libuš

Do kompletního výčtu zápasů úvodního kola Pražská teplárenská přeboru doplňujeme čtyři utkání. V těch se převážně dařilo domácím. Nováček z Královic si poradil s rezervou Meteoru. Čafka v divoké přestřelce nakonec udolala Újezd nad Lesy a Uhříněves si poradila s mladíky Viktorie Žižkov. S prázdnou doma tak zůstalo jen Tempo, které utrpělo debakl s Libuší.

Výsledky těchto zápasů jen dokreslují střelecké hody, které první kolo soutěže nabídlo. 23 gólů ve čtyřech zápasech to je pro diváky lákadlo jako hrom. Kanonýrem kola je Jiří Maleňák z Újezda, který dal čtyři góly na Čafce, kde padlo rekordních devět branek. Jen o jednu branku méně viděli diváci na Tempu, které inkasovalo rekordních šest branek od Libuše.

ČAFC – Újezd nad Lesy 5:4 (2:0)

Branky: 17. Fiala, 41. Chvátal, 55. Ulrich, 56. Šmejkal, 67. Zupka - 50., 68., 74. a 80. Maleňák, v 58. Kovář neproměnil p.k.
ŽK: 68. J. Kaliba – 79. Otopal, 84. Doležal, 85. Hucek ČK: 18. Havel (Újezd)
Rozhodčí: Váša – Klíčman, Vlček
Diváků: 100

ČAFC: Svoboda – Hrazdil (84. Kouble), Fiala, J. Kaliba, Zupka – Kural, Chvátal (76. Vaško), Ulrich, Pulkert – Šmejkal, Šlitr. Trenér Zdeněk Herink.

Újezd n.L.: Havel – Daníček, Minář, Bílek, Navrátil (46. Vojtěch) – Otopal, Šiška, Maleňák, Kovář (67. Doležal) – Hladík (18. Pecho), Hucek. Trenér Karel Svoboda.

Pavel Koten (asistent Újezd n.L.): Čafka nás překvapila, vlítla na nás. Soustředili jsme se na Chvátala, ale neuhlídali jsme ho, je hodně silný na míči. Ovlivnilo to vyloučení, které přišlo po naší zbytečné chybě na půlce. Když jsme dostali druhý gól, řekli jsme si v kabině, že to ještě zkusíme. Dali jsme kontaktní gól, ale přišly další chyby a domácí je trestali. Za stavu 5:1 jsme se probudili. Prostřídali jsme a zejména Doležal hru oživil. V závěru jsme sahali po bodu.

Zdeněk Herink (ČAFC): Utkání jsme začali dobře. Dali jsme gól vzápětí šli hosté do desti. Přidali jsme druhou branku, takže s první půlí spokojenost. Po přestávce jsme soupeři sice dovolili snížit, ale pak jsme dali tři góly a vypadalo to jasně. V závěru jsme zkolabovali. Třikrát jsme inkasovali a svoje šance nedali. V závěru jsme měli štěstí, že soupeř nevyrovnal.

Nejlepší hráč ČAFC: Jan Fiala

Nejlepší hráč Újezd n.L.: Jiří Maleňák

Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jiří Maleňák (Újezd n.L.)

Lubor Mírek

Fotogalerie z utkání ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy od pana Slavíčka zde.