TJ Praga Praha – FK Újezd nad Lesy B 2:0 (0:0)

Prohra v posledním zápase sezóny s týmem, který nakonec vyhrál naší skupinu!

Neděle 17/6 - TJ Praga

TJ Praga Praha - FK Újezd nad Lesy "B" 2:0 (0:0)

Sestava:
Havel – Váňa, Cikhart, P.Mareš, Mára - M.Kovář, Zeman, Denis, Borovička - Fišer (Kohout), Hlubuček (Martin)

V první řadě patří veliký dík všem hráčům, kteří se dostavili na tento zápas a odehráli ho na hranici svých sil!!! Zde se bohužel musíme zmínit o dvou hráčích, kteří na tento zápas bez omluvy nedorazili! Nebudeme je jmenovat, ale pokladník o nich ví a to je hlavní!

Zápas se zcela nevyvíjel dle našich představ a domácí hráči si postupem času vytvářeli několik gólových příležitostí. Při velkém nasazení celého týmu se nám ale dařilo držet čisté konto. Dokonce jsme i hrozili z rušivých protiútoků! Především hýřil aktivitou náš velký univerzál Dan Hlubuček! Také se nenechal zahanbit útočný druh Fiši a ostré kraje Kovinho a Borovička ml. První poločas však skončil, a to především zásluhou velké opory a ještě větší zkušenosti v naší bráně Radka Havla, bez branek.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním udržet čisté konto a dát nějaký ten gól. V útoku jsme vystřídali čerstvého Slávu za vysíleného Fišiho, který si mohl jít zaslouženě odpočinout! I nadále se hra vyvíjela ve stejném světle. Radek Havel dále předváděl neskutečné zákroky a doslova tygří skoky, kterými přiváděl soupeře k šílenství. Až přišla málo kdy vídaná utažená střela přímo do šibenice, na kterou byl i Radek krátký. Soupeř tak šel do vedení 1:0. Náš tým už bohužel neměl příliš sil, aby na danou situaci reagoval. Navíc přišla další akce soupeře a ta nás definitivně srazila do kolen. To když přihrávka obloučkem z poza vápna našla cca na penaltě nabíhajícího hráče a ten si míč zpracoval na prsa a prostřelil ranou z první našeho gólmana. Tato situace byla poslední zajímavou událostí tohoto utkání a zápas se pak již dohrával.

Hodnocení hráčů:
Havel - výborný výkon, veliká opora v tomto zápase
Váňa - poctivý výkon, nelehká situace za málo běhavým středem zálohy
Cikhart - již tradičně kvalitní výkon, tohoto hráče zdobí především důraz a nasazení
P.Mareš - velmi dobrý výkon našeho kapitána, zde jsou vidět již nasbírané zkušenosti
Mára - kvalitní výkon s podporou útočných akcí našeho týmu
M.Kovář - dobrý výkon, když se tomuto hráči daří, tak na soupeře svou rychlostí a šikovností platí
Zeman - né dost dobrý výkon, především směrem dopředu
Denis - né dost dobrý výkon, málo využití velké přednosti kvalitního nákopu
Borovička - kvalitní výkon hráče, který se v dospělém fotbale rozkoukává
Fišer - již tradičně kvalitní výkon
(Kohout) - takovému hráči chyběl k výbornému výkonu gól