FK Újezd nad Lesy B – SK Hostivař B 2:1 (0:0)

Ani poslední domácí utkání moc fotbalové podívané nepřineslo!!!

FK Újezd nad Lesy "B" - SK Hostivař "B" 2 : 1 (0:0)

Góly:
Fišer, Kovář P.

Šrámek – Sochovič, Mareš, Krejčí, Mára - Čermák, Kohout - Moško (Hlubuček), Novotný, Kovář M. (Fišer) - Kovář P.

Připraveni ještě byli: Klíma a Cikhart

A zase jednou nervy až do samého konce… to je věta, kterou jste už tady četli několikrát. Obzvláště ale v tomto případě to asi nikdo nečekal. Je sice pravda, že část hráčů měla v nohách utkání A ze soboty, ale i tak vhledem k postavení soupeře v tabulce a i vzhledem k tomu, v jaké sestavě jsme nastoupili, dalo by se čekat, že to bude procházka růžovou zahradou. No nebyla… chvílemi to fotbalově vypadalo, že soupeř je v tabulce na patém a my na tom jejich posledním místě!!! Nic nám nevycházelo, prohrávali jsme osobní souboje, alibisticky jsme vyčkávali a spoléhali jeden na druhého… takto se fakt fotbal hrát nedá! Vyvrcholení pak přišlo ve druhém poločase, když se dokonce hosté ujali v 70. minutě vedení a zdálo se, že rozloučení s domácím hřištěm v letošním soutěžním ročníku bude ještě více než ostudné. Naštěstí ale pak střídající dorostenec Fiši hlavou vyrovnal (kromě gólu byl to hlavně on, kdo oživil naší hru ve druhém poločase), no a těsně před koncem se nám povedla konečně i fotbalová akce a výsledkem bylo zakončení Kovim starším do prázdné brány soupeře a tak jsme si mohli nakonec přeci jen vychutnat pocit vítězství v posledním jarním domácím utkání. Bohužel ale, i vzhledem k tomu, jak nebylo až do samého závěru jasno o výsledku, nemohl trenér domácího týmu nasadit do utkání Pavla Klímu, který se na utkání tolik těšil…

Tréninky B společně s A ve středu a ve čtvrtek na hlavním hřišti od 18:45 hod.

K dalšímu (na jaře poslednímu) mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v neděli 17/6 od 10:30 hod. na Pragovce (případná změna bude včas sdělena, nejpozději ve středu na tréninku), sraz hráčů tam v 09:30 hod. (pro ty co odjíždí z Újezda v 08:45 hod.).