FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

ABC Braník B – FK Újezd nad Lesy B 7:4 (3:1)

Výprask… co se to s námi děje?!
                      
                   
Sobota 2/6 - Braník

ABC Braník "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 7 : 4 (3:1)
                         
Góly:
Novotný 3, Fišer
                   
ČK: Havel
               
Sestava:
Havel – Gruber, Cikhart, Mareš, Mára - Čermák (Zeman), Denis - Moško (Křelina), Novotný, Kovář - Fišer (Bednář)
                  
                    
Tak tentokrát to bylo bez nervů… ani ne po 20 minutách jsme prohrávali 3:0 a nebylo co řešit!!! Ale když nic jiného, tak alepoň jsme všichni přítomni viděli 11 gólů… bohužel 7 v naší síti, což si asi nikdo snad ani nepamatuje.
                  
O všem rozhodli první minuty utkání. Věděli jsme, že domácím jde o hodně, že budou posíleni hráči "A" a přesto jsme hráli neskutečně naivně. Oba naši krajní obránci v podstatě vyklidili svá území a branky padaly jak přes kopírák… nákop do otevřeného prostoru na jedné straně, přihrávka do volného prostoru na straně druhé a zakončení prakticky do prázdné brány. Přitom se hrálo spíše na polovině domácích, ale efekt z naší strany žádný… právě naopak!!! Pak se nám sice povedlo snížit, dokonce jsme dali ještě v první půli i druhou branku, ale tu nám rozhodčí pro údajný ofside neuznal…
                      
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že se pokusíme s výsledkem něco udělat. A začalo to nadejně - už v 5. minutě jsme snížili na rozdíl jediné branky, jenomže v podstatě hned po rozehrání jsme opět prohrávali o branky dvě… opravdu je na místě otázka, kde byli a co dělali v tomto utkání naši obránci??? No a co čert nechtěl, pak přišel ještě zákrok našeho gólmana Radka Havla rukou mimo velké vápno, no a dílo bylo tímto dokonáno!!! Následovala ČK, do brány šel z lavičky Kuba Křelina a ač se snažil, co mohl, dalším 3 gólům v naší síti nezabránil. My jsme sice ještě zásluhou hattricku Tomáše Novotného skorigovali na rozdíl 3 gólů, přesto jsme odešli ze hřiště nakonec ostudně poraženi!
                                          
Ale alespoň si někteří kluci vyzkoušeli, jaké je to hrát bez tréninku… v dnešní době se to už opravdu nedá ani v té B třídě! A proto by bylo možná na místě, aby se vedení zamyslelo nad tím, zda v době ekonomických problémů a nedostatku financí, kde se člověk podívá, má smysl, aby zde byly dvě mužstva dospělých a také dvě mužstva dorostu, když pak je vždy problém s účastí a sestavy se lepí na poslední chvíli… i teď hrálo 8 lidí, kteří byli jen pár hodin před začátkem utkání s A (někteří i odehráli celé utkání, někteří byli na lavičce) a zbytek byli dorostenci. Ale to je opravdu asi až moc odvážné, něco takového vůbec zmínit…
                            
Tréninky B společně s A v úterý a ve středu na Blatově, ve čtvrtek pak na hlavním hřišti od 18:45 hod.
             
POZOR - hraje se v neděli dopoledne!!! K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše "B" v neděli 10/6 od 10:30 hod. na domácím hřišti proti rezervě Hostivaře, sraz hráčů na hřišti v 09:30 hod.

                 
Štefan Krížo