FK Újezd nad Lesy B – FC Tempo Praha B 3:2 (2:0)

A zase propadák ve druhé půli, ale nakonec vše zachránil kapitán!!!

Neděle 27/5 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" - FC Tempo "B" 3 : 2 (2:0)

Góly:
M.Kovář, Kohout, Mareš

Sestava:
Havel – Sochovič (Cikhart), Mareš, Zeman, Mára - Čermy, Kohout (Vojta) - Honza, Novotný, M.Kovi - Machy (Křelina)

A zase jednou nervy až do samého konce, neskutečný výpadek ve druhé půli… nakonec ale neuvěřitelný "sprint" našeho kapitána přes celé hřiště rozhodl, že všechny body zůstaly doma!

První poločas vyzněl gólově jasně pro nás, zdálo se, že i hru máme vcelku pod kontrolou, ale pak začala druhá půle a všechno bylo jinak… těsně před koncem soupeř vyrovnal a zdálo se, že zase nebude znít v naší kabině vítězný pokřik. Pak ale přišel roh hostů, odehráli jsme míč z našeho velkého vápna, zmocnil se jej Kuba Křelina a ten s ním pelášil k bráně soupeře… za ním se vydal, světe div se, náš kapitán, no a ten pak byl v pravý čas na tom nejsprávnějším místě - dostal přihrávku před prázdnou bránu a rozhodl…!!!

Tréninky B společně s A v úterý a ve středu na Blatově, ve čtvrtek pak na hlavním hřišti od 18:45 hod.

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 2/6 od 17:00 hod. na Braníku, sraz hráčů tam v 16:00 hod. (pro ty co odjíždí z Újezda v 15:15 hod.).

Štefan Krížo