FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

FK Újezd nad Lesy B – A.F.K. Olympia Šeberov 6:0 (2:0)

Konečně to byl fotbal!!!
                   
                    

Sobota 5/5 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" – A.F.K. Olympia Šeberov 6 : 0 (2:0)
      
               
Góly: P.Mareš, Novotný, Machata, M.Kovář, Borovička a M.Kovář
               
Sestava:
Šrámek – Sochovič, P.Mareš, Cikhart, Gruber - Čermák, Švimberský (Borovička) - Šebesta (Machata), Novotný (Fišer), M.Kovář - Denis
              
                  
Soupeř k nám přišel s jasnou taktikou - agresivita od začátku a snaha rozhodnout utkání počátečním tlakem na naše hráče. Alespoň to tak vypadalo… V sestavě soupeře bylo více starších hráčů a tak se nabízela otázka, jak dlouho vydrží běhat. A ukázalo se, že to byla otázka na místě a také odpověď byla vcelku jednoduchá - nevydrželi. Po úvodním 10-15 minutách jsme se postupně dostávali do hry a výsledkem byly ještě v prvním poločase dva góly v síti hostujícího gólmana. Zejména druhý v podání Tomáše Novotného byl ukázkou fotbalové moderny - Cigi vystihl na půlicí čáře rozehrávku hostů, s míčem uděl 2-3 kroky a vyslal kolmici na zmiňovaného střelce, který pak ještě udělal kličku gólmanovi a střílel do prázdné brány.
                          
Druhý poločas už pak byl plně v naší režii, navíc jmse měli převahu jednoho muže v poli, protože po klukovině hostujícího hráče (po odpískání hodil míč do hlavy Šébovi) přišel jediný správný trest v podobě červené karty. Ale přeci jen za připomínku utkání proti Satalicím to stálo, protože tehdy jsme dokonce za stavu 3:0 nastupovali také s převahou jednoho hráče do druhého poločasu a nakonec jsme byli rádi, že jme vyhráli alespoň o jeden gól!
                        
V tomto případě ale se nic podobného neopakovalo a po dlouhé době se na fotbale v Újezdě dokonce i tleskalo. Předvedli jsme několik hezkých akcí, výsledkem kterých byly 4 další góly a naše nejvyšší vítězství v letošním ročníku. Konečně se probudil střelecky Kovi, který skóroval 2x, jednou se to povedlo také Machymu a dokonce se mezi střelce zapsal i prvně nastoupivší Jirka Borovička, který dostal možnost zkusit si, jak chutná dospělácký fotbal - a vyšlo to!
                    
Takže jednoznačné (a nutno říct i zasloužené) vítězství. Potěšující je to zejména, pokud se podíváme na naši sestavu, ve které bylo opět 5 dorostenců a nebýt malinko staršího gólmana (potěšila opět vychytaná nula, i když Pavla Mareše bolí z toho trochu hlava… ale na druhé straně mu to pomohlo ke střeleckému probuzení a dát také zase branku) a právě zmiňovaného kapitána, tak hrajeme s věkovým průměrem kolem 20 let!
                     
Tréninky B společně s A na Blatově ve středu a ve čtvrtek od 18:45 hod.
                     
K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v neděli 13/5 od 15:00 hod. proti ČAFC "B" venku na UMT, sraz hráčů na hřišti tam ve 14:00 hod., pro ty co odjíždí z Újezda 13:15 hod.

                  
Štefan Krížo