FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

SK Třeboradice B – FK Újezd nad Lesy B 2:2 (1:1)

Další ostudný první poločas v našem podání!
                         
              
Neděle 29/4 - Třeboradice

SK Třeboradice "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 2 : 2 (1:1)
                 
Góly:
M.Kovář a Mareš
              
Sestava:
Šrámek – Mára, Mareš, Krejčí, Sochovič - Čermák (Zeman) - Hladík, Novotný (Křelina), Moško (Hlubuček), M.Kovář - Machata
              
                  
Další utkání jara jsme odehráli za letního počasí v hezkém sportovním prostředí v Třeboradicích, kde většina našich hráčů hrála prvně. Utkání předcházela žádost domácích o změnu termínu na sobotu dopoledne, ale vzhledem k tomu, že naše A hrálo v sobotu odpoledne důležité utkání v Radotíně, jsme nemohli vyjít domácím vstříc a tak jsem hráli v původním termíně dle rozlosování. Sice jsme se museli pro změnu zříct účasti našich dorostenců, kteří ve stejném termínu hráli na Bílé Hoře, ale na druhé straně nastoupilo několik lidí z našeho A. Je sice pravda, že měli v nohách mistrák ze soboty, ale i tak jsme čekali poměrně jednoduchou záležitost… obzvláště za situace, když v domácím týmu nastoupilo, co mělo nohy a ruce, protože jejich A hrálo také ve stejném čase venku.
                            
Bohužel jsme ale od začátku předváděli neskutečnou holomajznu a totálně jsme prohospodařili celou první půli! Dostali jsme se sice zásluhou Koviho do vedení, ale důkazem naší nemohoucnosti a neschopnosti byla situace před vyrovnáním domácích minutu před koncem první půle - nejdříve Tomáš Novotný předvedl neopakovatelný odkop z hranice našeho velkého vápna, kterým vystrašil Klifa před naším malým vápnem natolik, že ten mičudu netrefil vůbec, no a za ním stojící domácí hráč už měl opravdu jednoduchou situaci…
                                 
Předvedli jsme katastrofální výkon a i když jsme se pak ve druhém poločase snažili a hra byla podstatně lepší, tak zase smůla na našich kopačkách (no někdy možná i trochu neuměním by se to dalo nazvat) nás téměř stála další prohru a ztrátu všech bodů. V posledních 20 minutách jsme měli asi 5 velmi dobrých, pokud ne vyložených, brankových příležitostí, no ale byl to soupeř, který se při ojedinělé akci kolem našeho velkého vápna propracoval až do jeho vnitřku a tam přišla malá kosa od Klifa, no a asi v 88. minutě se dostali domácí z penalty do vedení! Chvíli před tím řekl trenér ŠK našemu vedoucímu mužstva PK "Pavle, …bude se opakovat Chodov", kde jsme také těsně před koncem inkasovali za standardky na 2:1. Naštěstí se tentokrát ještě naši hoši dokázali zmobilizovat natolik, že jsme po rohu v 90. minutě vyrovnali a dokonce jsme ještě mohli v nastaveném čase strhnout vítězství na naši stranu… musíme ale poděkovat i pozornému oku asistenta rozhodčího, který postřehl, že míč celým svým objemem byl už za brankovou čárou!
                            
Podstatné ale je to, že celkový dojem z našeho výkonu byl opravdu tragický! Obzvláště za situace, kdo proti nám nastoupil… Nejlepší by bylo samozřejmě rychle zapomenout, ale bylo by to asi moc jednoduché řešení!!!
                      
Tréninky B v úterý (na hlavním hřišti) a čtvrtek (na Blatově) od 18:45 hod.
                     
K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 5/5 od 17:00 hod. na domácím hřišti proti Šeberovu, sraz hráčů na hřišti v 16:00 hod.

                 
Štefan Krížo