FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 74 (48%)
FB našeho FK ÚnL 23 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (24%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (9%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 153

FK Újezd nad Lesy B – SK Újezd Praha 4 3:0 (0:0)

Dva rozdílné poločasy, v tom druhém probuzení!!!
                      
               
Neděle 22/4 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" - Újezd Praha-4 3 : 0 (0:0)
               
Góly:
Čermák, Mára, Novotný
         
Sestava:
Pecho – Mára, Mareš, Cikhart, Gruber (Santarius) - Čermák, Zeman - Sochovič, Novotný, Kovář (Denis) - Krejčí (Machata)
             
            
Újezdské "derby" se blížilo a z několika stran se v průběhu minulého týdne objevovaly poznámky, hlavně aby se kluci nějak moc nehecovali a aby třeba nedošlo k nějakým excesům, vendetám a pod…možná i to se částečně pak projevilo na naší hře v prvním poločase, jakoby ty řeči se donesly i k našim hráčům a oni se opravdu moc nehecli a nemotivovali k lepšímu výkonu!
                               
Takže krátce a stručně, první půli jsme prospali a nebýt skvělého zákroku našeho zaskakujícího gólmana dorostence Dana Pecha (o tom, že by měl nastoupit se dověděl až 45 minut před utkáním, když jsme zjistili, že kvůli chybějícímu reg. průkazu nemůže nastoupit první "zaskakující" gólman Honza Šrámek, který se měl prvně na jaře postavit do soutěžního utkání), který zlikvidoval samostatný únik hostujícího Nykla (předcházela tomu nepochopitelná minela Šubiho - "mám", no a neměl), tak jsme mohli zažít v kabině ještě větší bouřku, než jaká byla… druhý poločas to už pak bylo trochu jiné kafe. A hlavně naši netradiční střelci Čermy a Páťa ukázali, jak se má zakončovat, když to nejde jinak - dvě dalekonosné rány, jedna pravačkou, druhá levačkou, jedna k levé tyči, druhá k pravé tyči soupeřovic brány, pak ještě hezká kombinace a důrazné sledování míče až do konce od Tomáše Novotného a nakonec to bylo jednoznačné (nutno říct i zasloužené) vítězství.
                        
Bohužel ale smůla pro všechny, kteří se přijdou na naše B podívat, že neumíme odehrát dva slušné poločasy v jednom utkání (minule to byla hrůza v poločase druhém, teď něco podobného v poločase prvním) a tak připravit lepší podívanou pro diváky a naše fandy po celou dobu utkání.
                          
A pak ještě jedna poznámka - kdo chce hrát za A, musí pak být v utkání B nejlepší na hřišti… nebo alespoň se k těm nejlepším řadit… že jo, Kovi?
                           
Tréninky B společně s A na Blatově v úterý a ve čtvrtek od 18:45 hod. ("A" navíc trénuje ještě i ve středu, takže kdo by případně nemohl v út a ve čtv, tak má ještě jednu možnost).
                      
K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v neděli 29/4 od 17:00 hod. v Třeboradicích, sraz hráčů na hřišti tam v 16:00 hod., pro ty co odjíždí z Újezda v 15:15 hod.

             
Štefan Krížo

                  
Fotogalerie z utkání FK Újezd nad Lesy "B" - Újezd Praha-4 od P.Slavíčka ZDE.