Jižní Město Chodov – FK Újezd nad Lesy B 2:1 (1:0)

Zvláštní způsob řízení, ale stejně jsme si to prohráli sami!

JM Chodov - FK Újezd nad Lesy "B" 2 : 1 (1:0)

Gól:
Šebesta

Pecho – Mára, Mareš, Cikhart, Gruber (Hlubuček) - Krejčí (Denis), Švimberský - Šebesta, Novotný, Kovář - Fišer

Další utkání jara jsme odehráli na "horké" půdě na Chodově, kde se nám v posledních časech poměrně dařilo a ani v tomto případě jsme sem nejeli proto, abychom prohráli. Vypadlo nám sice ze soupisky na utkání několik lidí (Hlubuček - ten sice přijel, ale až na druhou půli a nastoupil v závěru do útoku, Čermák, Sochovič, Ryšavý…), ale i tak jsme jeli k utkání s odhodláním bodovat…

Bohužel jsme ale prohospodařili první půli a pak už bylo pozdě bycha honiti! Přitom soupeř v žádném případě nebyl lepší, možná nás domácí přehráli v prvních 15-20 minutách, ale jinak jsme měli více ze hry a i příležitostí ke skórování, v poslední minutě jsme nastřelili břevno, ale i tak všechny body zůstaly doma.

První branka padla po několika chybách v našich řadách už asi v 15-té minutě, pak jsme se oklepali a snažili se o vyrovnání, které se nám povedlo ale až ve druhé půli Šébou. No a pak to byla už v podstatě hra na jednu bránu ale bez efektu…domácí občas zahrozili ze standardních situací, no a právě jedna z takových situací se podepsala na konečném výsledu. Po hlavičkovém souboji Cigiho s domácím hráčem asi 22 metrů od brány odpískal hlavní rozhodčí nepochopitelně ruku našeho hráče, a domácím se právě z této situace povedlo vytěžit vítěznou branku krásnou střelou do šibenice. Naše dobývání domácí brány už bohužel k ničemu nevedlo!

Můžeme si sice pobrečet, že něco bylo tak nebo tak, ale hlavní chyba byla u nás…hlavně budeme muset příště více chtít vyhrát a od začátku jít důrazněji za tímto cílem, Přitom ale se dá říct, že druhý poločas herně byl poměrně slušný, ale řešení některých situací směrem dopředu nebylo zrovna ideální.

A ještě jedna poznámka - některé reakce našich mladších kluků na kritiku, resp. pokyny z lavičky jsou slušně řečeno dosti "zvláštní" a asi bude muset občas přijít malý "pohlavek" nebo jiný výchovný počin!!! Takže kluci, pozor, pozor…

Tréninky B společně s A na Blatově v úterý, středu a čtvrtek od 18:30 hod.

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v neděli 22/4 od 17:00 hod. na domácím hřišti proti "škoďáckemu" Újezdu z Prahy 4, sraz hráčů na hřišti v 16:00 hod.