FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Jižní Město Chodov – FK Újezd nad Lesy B 2:1 (1:0)

Zvláštní způsob řízení, ale stejně jsme si to prohráli sami!
                             
                        
Sobota 14/4 - Chodov

JM Chodov - FK Újezd nad Lesy "B" 2 : 1 (1:0)
                
Gól:
Šebesta
                     
Sestava:
Pecho – Mára, Mareš, Cikhart, Gruber (Hlubuček) - Krejčí (Denis), Švimberský - Šebesta, Novotný, Kovář - Fišer
                  
            
Další utkání jara jsme odehráli na "horké" půdě na Chodově, kde se nám v posledních časech poměrně dařilo a ani v tomto případě jsme sem nejeli proto, abychom prohráli. Vypadlo nám sice ze soupisky na utkání několik lidí (Hlubuček - ten sice přijel, ale až na druhou půli a nastoupil v závěru do útoku, Čermák, Sochovič, Ryšavý…), ale i tak jsme jeli k utkání s odhodláním bodovat…
                                  
Bohužel jsme ale prohospodařili první půli a pak už bylo pozdě bycha honiti! Přitom soupeř v žádném případě nebyl lepší, možná nás domácí přehráli v prvních 15-20 minutách, ale jinak jsme měli více ze hry a i příležitostí ke skórování, v poslední minutě jsme nastřelili břevno, ale i tak všechny body zůstaly doma.
                
První branka padla po několika chybách v našich řadách už asi v 15-té minutě, pak jsme se oklepali a snažili se o vyrovnání, které se nám povedlo ale až ve druhé půli Šébou. No a pak to byla už v podstatě hra na jednu bránu ale bez efektu…domácí občas zahrozili ze standardních situací, no a právě jedna z takových situací se podepsala na konečném výsledu. Po hlavičkovém souboji Cigiho s domácím hráčem asi 22 metrů od brány odpískal hlavní rozhodčí nepochopitelně ruku našeho hráče, a domácím se právě z této situace povedlo vytěžit vítěznou branku krásnou střelou do šibenice. Naše dobývání domácí brány už bohužel k ničemu nevedlo!
                          
Můžeme si sice pobrečet, že něco bylo tak nebo tak, ale hlavní chyba byla u nás…hlavně budeme muset příště více chtít vyhrát a od začátku jít důrazněji za tímto cílem, Přitom ale se dá říct, že druhý poločas herně byl poměrně slušný, ale řešení některých situací směrem dopředu nebylo zrovna ideální.
                         
A ještě jedna poznámka - některé reakce našich mladších kluků na kritiku, resp. pokyny z lavičky jsou slušně řečeno dosti "zvláštní" a asi bude muset občas přijít malý "pohlavek" nebo jiný výchovný počin!!! Takže kluci, pozor, pozor…
                         
Tréninky B společně s A na Blatově v úterý, středu a čtvrtek od 18:30 hod.
                     
K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v neděli 22/4 od 17:00 hod. na domácím hřišti proti "škoďáckemu" Újezdu z Prahy 4, sraz hráčů na hřišti v 16:00 hod.

                          
Štefan Krížo