FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

FK Újezd nad Lesy B – FC Pragis FV Plast Satalice 4:3 (3:0)

Děs a hrůza ve druhé půli, ale body zůstaly doma!!!
               

                  
Pondělí 9/4 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" - FC Pragis FV Plast Satalice 4 : 3 (3:0)
                  
Branky:
M.Kovář, Doležal, Šebesta, Novotný
              
Sestava:

Havel – Mára (Sochovič), Palko, Cikhart, Viktor- Čermy, Vojta - Doležal, Novotný (Krejčí), Kovi - Šéba (Ryšavý)

Připraven ještě: Šubi
                        
                  
Apríl byl sice minulý víkend, ale naši hráči nám asi chtěli dokázat, že v měsíci dubnu může být "apríl" kdykoliv! No a k tomu byla zrovna pomlázka, takže opravdu zábava na dvojí způsob.
                         
Na velikonoční pondělí k nám přijel obávaný a nevyzpytatelný soupeř ze Satalic v čele s bývalým ligistou Romanem Hogenem, ale jak ukazoval začátek utkání, měla to být spíše procházka růžovou zahradou… navíc když jsme už v 15-té minutě vedli 3:0 a k tomu byl ještě za faul na našeho unikajícího hráče vyloučený právě už zmiňovaný Hogen!!! Pak se naši střelci trochu zklidnili, ale po zvýšení vedení na začátku druhé půle na 4:0 se zdálo přání diválů "dejte jim bůra", jako opravdu lehce splnitelné. Pak jsme prostřídali a světe div se - bylo sice 9. dubna, ale to co se dělo na hřišti, byl opravdový "apríl"… krátce a stručně, nakonec jsme byli rádi, že to skončilo, jak to skončilo, možná kdyby se hrálo ještě 10 minut, tak nás soupeř i v deseti převálcuje!!!!!
                          
Co k tomu dodat? Asi bude lepší tady na tomto fóru bez dalšího komentáře a necháme si to na trénink… Nezaujatý divák ale viděl drama až do konce, spoustu gólů, v některých případech i hezké akce, nakonec bylo i poměrně slušné počasí, divácká atmosféra byla nevídaná (napomohlo samozřejmě tomu i pomlázkové pondělí) - takže podívaná to byla dobrá. Jenomže pro domácí lavičku (trenér, asistent, vedoucí) to žádná velká zábava v závěru nebyla…
                               
Hlavně ale že první 3 utkání jara jsme vyhráli a máme 9 bodů, celkem 31 a to by mělo znamenat, že bychom už snad měli být zachráněni. Takže už by to takové nervy v dalších utkáních (máme před sebou ještě 10 kol) neměly být a mohla by to být i lepší fotbalová podívaná.
                        
Tréninky B společně s A na Blatově v úterý a ve čtvrtek od 18:30 hod. ("A" navíc trénuje ještě i ve středu, takže kdo by případně nemohl v út a ve čtv, tak má ještě jednu možnost).
                    
K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 14/4 od 16:30 hod. na Chodově, sraz hráčů tam v 15:30 hod. (pro ty co odjíždí z Újezda ve 14:50 hod.).

                   
Štefan Krížo