FK Újezd nad Lesy B - SK Úvaly B 2:2 (0:1)

Nakonec generálka ještě jedna!

Čtvrtek 22/3 - Újezd nad Lesy, Blatov

FK Újezd nad Lesy "B" - SK Úvaly "B" 2 : 2 (0:1)

Góly:
Machy a Fiši

Sestava:
Havel (Pecho) – Mára (Daníček), Mareš, Cikhart (Fučík), Sochovič (Bílek) – Gottfried (Moško), Čermák, Ryšavý (Váňa), Kovář (Šebesta) - Machata (Fišer)

V poslední (teď už ale opravdu) generálce na mistrovské jaro jsme opět na přírodní trávě (na Blatově) přivítali soupeře ze sousedních Úval. A i když to byla jenom rezerva, hrající okresní přebor, soupeř to byl kvalitní, v jehož středu bylo několik zkušených hráčů a jejich přehled a fotbalová kvalita byly někdy pro naše mladé kluky dost velkým problémem.

Bohužel, kvůli neúčasti některých hráčů jsme nemohli vyzkoušet tu pravou mistrovskou sestavu, na druhé straně jsme této neúčasti alespoň využili pro některé hráče "A", zahrát si opět na svých staronových postech!

Druhý poločas se už hrál pod blatovskými světly a i tím (kromě ne bůhví jaké kvality trávníku) byla kvalita hry obou mužstev poznamenána, hrálo se ale nahoru dolů až do poslední minuty a nakonec se soupeři rozešli spravedlivou plichtou.

Štefan Krížo