FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 46 (40%)
FB našeho FK ÚnL 20 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 32 (28%)
Stránky FAČR fotbal.cz 13 (11%)
Jiné 4 (3%)
Celkový počet hlasů: 115

FK Újezd nad Lesy B - SK Sibřina 1:1 (1:0)

S generálkou můžeme být spokojeni!
               
                   
Neděle 18/3 - Újezd nad Lesy, Blatov

FK Újezd nad Lesy "B" - SK Sibřina 1 : 1 (1:0)
                 
Gól:
Michal Kovář
                      
Sestava:
Havel – Mára, Mareš (Cikhart), Zahradník T. (Krejčí), Gruber – Sochovič (Novotný), Šebesta (Váňa), Čermák, Denis (Ryšavý), Kovář - Fišer (Machata)
                         
                    
V generálce na mistrovské jaro jsme konečně už na přírodní trávě (na Blatově) přivítali soupeře ze sousední Sibřiny. A nutno říct, že jsme volbou tohoto malého sousedského "derby" udělali dobře, protože soupeř to byl kvalitní (hlavně pak ve druhém poločase, kdy nastoupilo i jejich "A") a určitě naši rezervu před ostrým startem jarní sezóny důkladně prověřil. Zejména agresivitou, důrazem a neustálým tlakem na míč, a možná i takovým trochu "nefotbalovým" provokováním…
                  
První poločas byl pro nás z pohledu kvality soupeře určitě jednodušším, protože Sibřina nastoupila spíše s "B" a byla velká škoda, že jsme toho nedokázali více využít a že jsme v hojném počtu zahazovali jednu šanci za druhou! Nakonec jsme byli rádi, že se alespoň jednou trefil "angličákem" od tyče Kovi a tak jsme mohli jít do druhé půle s náskokem jedné branky…
                         
Druhý poločas to už bylo ze strany hostů podstatně jiné kafe, nastoupilo to nejlepší co trenér Andrlík má k dispozici a zejména pravá strany jejich sestavy nám dávala pěkně zabrat. V naší sestavě se do branky tentokrát postavil Radek Havel a ten se musel opravdu pěkně činit, aby nebylo rychle vyrovnáno. My jsme se ve druhém poločase moc do šancí nedostávali, i když nelze říct, že by to byla hra na jednu bránu, ale přeci jen více příležitostí, zejména po centrech do našeho velkého vápna měli hosté. Nakonec takto i padl vyrovnávací gól… i když ne zprava ale zleva po naší nedůslednosti (nejdříve nepokrytý centrující hráč a pak úplně volný Móza na malém vápně) se podařilo hostům vyrovnat na konečných 1 : 1.
                         
Druhý poločas byl fotbalově na podstatně vyšší úrovni a musel se líbit i poměrně slušnému počtu diváků. Ti viděli zajímavé utkání, které ale přeci jen bylo poznamenáno ne příliš kvalitním terénem a samozřejmě i tím, že to byl v podstatě první jarní kontakt s "přírodou" (alespoň u domácích hráčů).
                           
V každém případě se generálka vydařila, a to ne jenom hezkým jarním počasím… teď ještě doladit poslední detaily (k tomu poslouží i čtvrteční přátelské utkání proti rezervě SK Úvaly), no a jaro může začít!
                       
Další (teď už opravdu poslední přípravné) utkání odehraje B ve čtvrtek 22/3 místo tréninku od 17:30 hod. v Újezdě na domácím hřišti (na Blatově) proti SK Úvaly "B". Sraz hráču na hřišti ve 17.00 hod. (kombinovaná sestava B a strašího dorostu - nominace přes sms)
                            
Trénink pro B (a také starší dorost) v úterý na Blatově od 18:30 hod.
                        
No a pak už čeká i naše "B" první jarní mistrák - v neděli (POZOR novinka - domácí hrací den našeho "B" bude pro jaro NEDĚLE) 25/3 od 15:00 hod. v Újezdě přivítáme AFK Union Žižkov. Sraz hráčů na hřišti ve 13:45 hod.!!!
                    
Nominace na utkání bude provedena v pátek po ohlášení nominace A mužstva na sobotní utkání…

                
Štefan Krížo