FK Újezd nad Lesy B - FK Řeporyje 1:2pk (1:0)

První půle velmi dobrá, druhá bohužel už taková nebyla!

Neděle 4/3 - UMT Aritma (Weber Cup)

FK Újezd nad Lesy "B" - FK Řeporyje 1 : 1 (1:0)

Góly: Novotný - Rejzek, Petrla (rozhodující pk)

Sestava:
Hlubuček – Mára, Mareš (Cikhart), Krejčí, Gruber (Sochovič) – Novotný, Čermák (Váňa) - Šebesta, Machata, Kovář - Fišer

V dalším utkání na UMT na Aritmě jsme nastoupili výměnou za naše A (nastoupilo zase místo B v sobotu v Satalicích) v utkání o konečné umístění v rámci Weber Cupu proti dalšímu soupeři z pražské I. A třídy, takže nás čekal alespoň teoreticky opět jeden z kvalitnějších soupeřů z vyšší soutěže. Na rozdíl od Ďablic z utkání v týdnu to ale byl nakonec podstatně lehčí soupeř, kterého jsme zejména v první půli přehráli a je jenom na škodu, že naši hráči nedokázali proměnit několik slibně vypadajících akcí, které po gólu volaly! Do vedení jsme se dostali po hezké kombinaci, na konci které byl Tomáš Novotný. Ve druhém poločase jsme ale přestali hrát a umožnili jsme soupeři zbytečně vyrovnat. A tak vzhledem k tomu, že to bylo utkání o konečné umístění, došlo na penalty - jediným exekutorem, který neproměnil, byl náš Šéba, no a tak jsme nakonec v turnaji obsadili poslední místo!

V každém případě to byla pro naše kluky opět užitečná konfrontace s vyšší soutěží. V utkání opět nastoupila také potenciální posila pro naše A mužstvo Martin Machata z Admiry, který zejména v prvním poločase předvedl výborný výkon!

Další utkání odehraje B ve středu 7/3 od 19:00 hod. v Satalicích v rámci zimního turnaje proti domácímu FC Satalice. Sraz hráču tam v 18:15, pro ty, co pojedou z Újezda, v 17:30 hod.

Štefan Krížo