FK Újezd nad Lesy B - Sokol Měšice 5:0 (2:0)

Jasné vítězství proti slabšímu soupeři!

Neděle 26/2 - UMT Satalice

FK Újezd nad Lesy "B" - Sokol Měšice 5 : 0 (2:0)

Góly:
Křelina 2, Fišer 2, vlastní

Sestava:
Havel – Váňa, T.Zahradník, Mareš (Cikhart), Denis (Mach) – Šebesta, Čermák, Bednář (Ryšavý), Fučík (Denis) - Fišer, Křelina

V dalším utkání satalického turnaje jsme se utkali se slabším soupeřem, který měl problémy se sestavou a to se také projevilo na hřišti a pak i v konečném výsledku.

První poločas byl sice herně o něco lepší než ten druhý, ale paradoxně více jsme se gólově prosadili právě v tom druhém dějství. V prvním poločase se hned na začátku uvedl hezkým gólem Míla Fišer (akce začala středem, kde Kuba Bednář krásným pasem vyzval k životnímu sprintu Kenyu a ten pak odcentroval přesně před bránu), druhý gól si pak dal soupeř sám… Gólově jsme se pak více prosadili ve druhé půli, 2x skóroval Kuba Křelina a opět Fíša - všechny branky padly po hezkých akcích a nezištných finálních přihrávkách. Celkově lze hodnotit výkon naší rezervy pozitivně, bohužel ale jsme na pár týdnů přišli o Kubu Bednáře, který si poranil kotník - vypadá to na pochroumané vazy. Je to škoda, protože Kuba se jevil i přes svůj nízký věk velmi dobře!

K dalšímu utkání na UMT v Satalicích nastoupí naše B ve středu 29/2 od 19:00 hod. proti SK Ďáblice. Sraz hráčů v místě utkání v 18:30, odjezd z Újezda v 18:00 hod.

Štefan Krížo