FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Spartak Kbely - FK Újezd nad Lesy B 1:1 (0:0)

Mráz, sníh a zasloužená plichta!
                  
                   
Neděle 5/2 - UMT Satalice

Spartak Kbely - FK Újezd nad Lesy "B" 1 : 1 (0:0)
              
Gól: Hladík
                   
Sestava:
Hlubuček – Sochovič (Santarius), Mareš, Krejčí, Gruber (Mach) – Denis, Čermák (Váňa) - Hladík, Šebesta (Gruber), M.Kovář (Novotný) - Křelina
                          
                    
Ve druhém utkání zimního turnaje v Satalicích (v tomto případě se dá opravdu mluvit o zimním - mráz kolem mínus 8 a od cca 30 minuty ještě sníh k tomu) nás čekal pravidelný účastník pražské I. A třídy, který nás docela potrápil zejména v prvním poločase. To byl soupeř s opravdu lepším mužstvem a jen ztěží jsme se bránili rychlým a přesným kombinacím. Nám scházela hlavně přesnost přihrávky a tak jsme se často dostávali pod tlak většinou z důvodu zbytečných ztrát míče… naštěstí soupeř nevyužil žádnou šanci ke střelení branky.
                          
Do druhého poločasu jsme prvně v dospělácích nasadili na místo pravého obránce Viktora Santariuse a na levého beka nastoupil též z dorostu Honza Mach, který už pár startů v mužích měl. Na základě těchto změn jsme měli trochu pochyby, jak to s nám dopadne, ale světe div se… ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem a dá se říct, že kdybychom měli trochu více štěstí, mohli jsme toto utkání i vyhrát! Do vedení jsme se dostali po krásném bodlu Vlasty Hladíka do šibenice (před tím ještě po rohu hlavičkoval Pavel Mareš do břevna) a měli jsme i další slibně vypadající akce, které volaly po gólu… Bohužel nestalo se, a tak po chybě v naší rozehrávce a rychlém protiútoku do naší otevřené obrany soupeř vyrovnal a dá se říct, že nakonec utkání skončilo zaslouženou plichou.
                          
Za snaživý výkon v těžkých klimatických podmínkách si zaslouží uznání celý manšaft, ale obzvláště potěšil svým výkonem už zmiňovaný Viktor… jen tak dál!!! Na první utkání mezi dospělými, dobrá práce!
                          
Ve středu 8/2 odjíždíme na soustředění (8. - 12. 2.), pak nastoupíme k dalšímu utkání až v neděli 19/2 v Satalicích přátelsky proti Poříčanům a v turnajii pak v neděli 26/2 proti Sokolu Měšice.
                             
Tréninky po soustředění v úterý a ve čtvrtek od 18:30 hod. (sraz na hlavním hřišti).
             

Štefan Krížo