Spartak Kbely - FK Újezd nad Lesy B 1:1 (0:0)

Mráz, sníh a zasloužená plichta!

Neděle 5/2 - UMT Satalice

Spartak Kbely - FK Újezd nad Lesy "B" 1 : 1 (0:0)

Gól: Hladík

Sestava:
Hlubuček – Sochovič (Santarius), Mareš, Krejčí, Gruber (Mach) – Denis, Čermák (Váňa) - Hladík, Šebesta (Gruber), M.Kovář (Novotný) - Křelina

Ve druhém utkání zimního turnaje v Satalicích (v tomto případě se dá opravdu mluvit o zimním - mráz kolem mínus 8 a od cca 30 minuty ještě sníh k tomu) nás čekal pravidelný účastník pražské I. A třídy, který nás docela potrápil zejména v prvním poločase. To byl soupeř s opravdu lepším mužstvem a jen ztěží jsme se bránili rychlým a přesným kombinacím. Nám scházela hlavně přesnost přihrávky a tak jsme se často dostávali pod tlak většinou z důvodu zbytečných ztrát míče… naštěstí soupeř nevyužil žádnou šanci ke střelení branky.

Do druhého poločasu jsme prvně v dospělácích nasadili na místo pravého obránce Viktora Santariuse a na levého beka nastoupil též z dorostu Honza Mach, který už pár startů v mužích měl. Na základě těchto změn jsme měli trochu pochyby, jak to s nám dopadne, ale světe div se… ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem a dá se říct, že kdybychom měli trochu více štěstí, mohli jsme toto utkání i vyhrát! Do vedení jsme se dostali po krásném bodlu Vlasty Hladíka do šibenice (před tím ještě po rohu hlavičkoval Pavel Mareš do břevna) a měli jsme i další slibně vypadající akce, které volaly po gólu… Bohužel nestalo se, a tak po chybě v naší rozehrávce a rychlém protiútoku do naší otevřené obrany soupeř vyrovnal a dá se říct, že nakonec utkání skončilo zaslouženou plichou.

Za snaživý výkon v těžkých klimatických podmínkách si zaslouží uznání celý manšaft, ale obzvláště potěšil svým výkonem už zmiňovaný Viktor… jen tak dál!!! Na první utkání mezi dospělými, dobrá práce!

Ve středu 8/2 odjíždíme na soustředění (8. - 12. 2.), pak nastoupíme k dalšímu utkání až v neděli 19/2 v Satalicích přátelsky proti Poříčanům a v turnajii pak v neděli 26/2 proti Sokolu Měšice.

Tréninky po soustředění v úterý a ve čtvrtek od 18:30 hod. (sraz na hlavním hřišti).

Štefan Krížo