Slavia Radonice - FK Újezd nad Lesy B 5:2 (3:0)

Na úvod turnaje sice prohra, ale nemusíme smutnit!

Sobota 28/1 - UMT Satalice

Slavia Radonice - FK Újezd nad Lesy "B" 5 : 2 (3:0)

Góly: Hlubuček a Hladík

Sestava:
Hlubuček (Šrámek) – Sochovič, Mareš, Zahradník (Cikhart), Gruber (Mergl) – Váňa (Denis), Čermák - Hladík, Bednář (Hlubuček), Šebesta - Křelina

V prvním klání zimního turnaje v Satalicích na nás čekal jeden z těch silnějších účastníků, ke kterému se vázala i vzpomínka z loňského roku, kdy jsme s tímto soupeřem prohráli 0:8! Soupeř byl opět nad naše síly a prohráli jsme poměrně vysokým rozdílem, ale i přesto můžeme být spokojeni, protože jsme nebyli až o tolik horším mužstvem a možná nám i scházelo trochu štěstí! Navíc jsme na konci prvního poločasu prakticky už ve 45. minutě věnovali soupeři úplně zbytečně dva góly a tím jsme si v podstatě utkání prohráli. V naší sestavě se objevili 4 dorostenci a všichni byli pro naší hru přínosem. Jejich výkon byl pozitivně hodnocen i organizátory turnaje, zejména Kuba Bednář se líbil, ale asi nejvíce překvapil na postu stopéra Cigi, který naskočil do utkání v průběhu prvního poločasu za zraněného Zahryho… v prvním poločase chvíli trvalo, než se na hřišti zorientoval, ale ve druhém poločase už hrál jako starý mazák!

Následující víkend bude náročný - před odjezdem na soustředění (8.-12.2.) nastoupíme k dalším utkáním turnaje jak v sobotu 4/2 od 12:00 hod. proti FC Satalice, tak i v neděli 5/2 od 14:00 hod. proti A.F.K. Spartak Kbely.

Tréninky v úterý (20:30 v tělocvičně ZŠ) a ve čtvrtek od 18:30 hod. (sraz na hlavním hřišti).

Štefan Krížo