FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži B-tým: FK Újezd nad Lesy B – TJ Praga Praha 3:2 (1:1)

Bláznivé utkání, ale 3 body zůstaly doma!
                   
                  
Sobota 12/11 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" - TJ Praga Praha 3 : 2 (1:1)
                
Góly: Křelina, Vojtěch (11m) a Šebesta
                 
ČK: Mareš a Sochovič

                    
Sestava:
Hlubuček – Sochovič, Krejčí, Mareš, Gruber – Moudrý, Ryšavý - Vojtěch, Votánek (Šebesta), Kovář (Mára) - Křelina (Čermák)
                   
Náhradníci: připraven ještě byl Fišer
              
               
K poslednímu mistráku podzimu jsme nastupovali na domácím hřišti proti vedoucímu týmu soutěže s odhodláním získat nějaký bodík, nejlépe samozřejmě zvítězit. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř, něco málo jsme viděli na videu, které je k dispozici na webových stránkách soupeře z jeho domácích utkání a také poznatky z jeho vítězství na Čafce se nám mohly hodit… no a samozřejmě zde byl i kalkul, že nás soupeř malinko podcení, protože některé výroky trenéra hostů právě po Čafce tomu nasvědčovaly! Moc nám nepomohlo, že dopoledne hráli své utkání i naši dorostenci a tak nebylo možné počítat s nikým z nich do základu (na co jsme si už tak nějak v poslední době zvykli) a vzhledem k situaci s našim A-čkem jsme nemohli počítat ani zde se žádnou posilou do pole.
                              
Utkání bylo ze začátku dosti opatrné z obou stran, čekalo se na chybu, která strana se jí dříve dopustí… no a nutno říct, že to byla právě naše strana, která první chybovala a umožnila hostům dosáhnout trochu šťastné vedoucí branky. Naštěstí se to na naší hře podepsalo jenom na chvíli a postupně jsme si dokázali vypracovat 3-4 šance, které vypadaly gólově. Hosté většinou hrozili střelami z větší vzdálenosti. Nakonec se nám ale přeci jen povedlo ještě v prvním poločase vyrovnat po hlavičce Kuby Křeliny.
                      
Bohužel už v prvním poločase jsme střídali - řekl si o to věčný rebel Voty, který opět po svém řešil některé situace a nebyl schopný dát za celou dobu svého pobytu na hřišti jedinou přihravku a nakonec si o to střídání trochu nemístným způsobem doslova a do písmene i řekl! Jediná poznámka - Pavle, dveře do sestavy jsou pořád otevřeny, ale bude potřeba trochu změnit svůj přístup, malinko nad sebou zapřemýšlet…
                          
No a druhé naše "bohužel" ještě z první půle - nervy na uzdě neudržel v poslední minutě náš kapitán Pavel Mareš a úplně zbytečně se nechal vyloučit!!! Možná by spíše slušelo vyloučení i na druhé straně, protože to byla z naší strany už reakce na "červený" zákrok soupeře bez míče, ale tak či tak to bylo zbytečné a hlavně došlo k oslabení našeho mužstva proti fyzicky zdatnému a důrazně hrajícímu soupeři…
                      
Do druhé půle jsme tak nastupovali v pozměněné a samozřejmě také o vyloučeného hráče v oslabené sestavě… Jirka Ryšavý se pak posunul na místo stopéra a na postu Votyho hrál dopoledne za dorost hrající Šéba. Tyto změny nám nakonec ale pomohly!
                             
Samozřejmě bylo znát, že hrajeme o jednoho méně, ale při závaru před hostující bránou při naší standardce došlo ke ztažení našeho Krejčího hostujícím hráčem ve velkém vápně (nevím, čemu se hosté divili) a nařízenou penaltu proměnil s jistotou Rosťa Vojtěch a dostal nás tak do vedení - 2:1. Pak nám měl nahrát i fakt, že po jednom z nevybíravých faulů (ono hrát důrazně a tvrdě je pěkná věc, ale i zde by měla platit určitá mez - a opět se hosté strašně divili) na Michala Krejčího vyloučen hráč hostů a tak se síly na hřišti srovnaly! No ne na dlouho, protože po druhé ŽK byl poslán asi v 70. minutě pod sprchy předčasně další náš hráč - Ondra Sochovič, a tak jsme pak až do konce dohrávali v devíti!
                                
Navíc pak se povedlo ještě hostům srovnat skóre na 2:2 a v tu chvíli to s námi nevypadalo moc dobře… Naštěstí ale srovnané skóre vydrželo svítit na tabuli jenom asi 2 minuty - povedl se nám rychlý atak, když Rosťa Vojtěch těsně za půlící čarou vydoloval míč v souboji s hostujícím hráčem, zatáhl míč až před velké vápno a pak přesně časovanou přihrávkou vyslal kolmici na nabíhajícího Koviho, který našel před bránou volného Šébu a ten lehce zavěsil do prázdné brány hostujícího mužstva - 3:2! No a tento stav pak vydržel až do konce, i když soupeř se snažil ze všech sil o zvrácení tohoto pro něj nevýhodného výsledku. Dá se říct, že silou vůle jsme nakonec i přes dvounásobné vyloučení vítězství uhájili!!!
                           
Za zmínku stojí ve druhém poločase výkon Dana Hlubučka v naší bráně, který nás opravdu hodně podržel… a nutno neopomenout ani Šébu, který i přesto, že dopoledne odmakal utkání dorostu na Střížkově, tak téměř hodinu odehrál i v tomto utkání a nakonec svou brankou rozhodl…
                                     
Bohužel (už třetí z našeho pohledu - a v tomto případě opravdu neplatí to staré známe "do třetice všeho dobrého") ale na tvrdou hru hostujícího mužstva doplatil Kuba Křelina (hrál prvně od začátku po zranění třísel), který byl po jednom z opravdu víc než "tvrdých" zákroku hostů odnešen ze hřiště, rovnou pak odvežen do nemocnice a výsledkem jsou přetržené vazy v kotníku… a hosté by se asi zase divili, kdyby po právu byla udělena další ČK (což se ale s podivem nestalo), protože to byl opravdu likvidační zákrok!!!
                               
No a aby toho nebylo málo, tak hostující lavička (funkcionáři) a diváci vyprovokovali ještě strkanici i po skončení utkání - zdálo se, že je porážka opravdu hodně překvapila a jakoby nevěděli, jak s tím naložit… no jo, není každý den posvícení…
                           
Takže poslední utkání máme za sebou, celkem naše B získalo na podzim 22 bodů a zimovat bude na pěkném 4.místě. Poděkování patří všem, kteří k tomuto výsledku přispěli svým dílem!
                     
                    
Samozřejmě část mužstva (ale v případě zájmu můžou i všichni) se bude připravovat dál s A až do konce listopadu, jinak počítáme, že zimní příprava bude začínat 10/1 v domácích podmínkach (tělocvična ZŠ a UMT na Blatově) a 28/1 začínáme zimní turnaj na UMT v Satalicích utkáním proti Radonicím pod světly od 18,00 hod.

                
Štefan Krížo

                        
Fotogalerie z utkání FK Újezd nad Lesy "B" - TJ Praga Praha od M.Bradáče zde.