Muži B-tým: SK Hostivař B – FK Újezd nad Lesy B 0:2 (0:1)

Slabší výkon ale další 3 body z venku!!!

Sobota 5/11 - Hostivař

SK Hostivař "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 0 : 2 (0:1)

Góly: Gruber a Ryšavý

Sestava:
Hlubuček – Sochovič, Krejčí, Mareš, Gruber – Moudrý, Cikhart (Mára) - Hladík, Votánek (Křelina), Kovář M. - Fišer (Ryšavý)

V sobotním dopoledni jsme nastoupili k utkání proti poslednímu týmu tabulky a jako bychom čekali, že soupeř se porazí sám. Komentář k utkání by byl asi trochu krutý pro většinu těch, co nastoupili a tak buďme vděční za vítězství a tři body do tabulky. Možná už ani dnes, v době psaní tohoto komentáře, se nikdo nezeptá, jak jsme hráli (myšleno kvalitu fotbalu), podstatné bude podívat se na tabulku a na počet získaných bodů… bohužel ale, stačit by nám to nemělo!!!

Jednu poznámku ale musím - měli bychom být opravdu rádi, že nám třeba i v tomto utkání pískali rozhodčí, kteří třeba chybičku udělají a některé věci posuzují po svém, ale pískají rovinu a ani v nejmenším nám neublíží (vzpomeňme si třeba na utkání na Unionu, v Satalicích, v Újezdě u Škoďáka… nebo i doma s Chodovem - co bychom asi dali, pokud by i v těchto případech byl výkon rozhodčích na stejné úrovni)! A my, místo toho, abychom jim situaci na hřišti ulehčili, obzvláště za stavu když vedeme o dva góly, tak neustále pokřikujeme, podrážděně reagujeme (a to ještě i v situacích, když je písknuto v náš prospěch) a zbytečně si říkáme o karetní tresty… a týká se to hlavně našich starších hráčů! Pánové, proč to děláte?

Snad ještě za zmínku stojí fakt, že jsme na podzim odehráli venku celkem 7 utkání a z toho jsme 4x zvítězili a získali 12 bodů, což se dá považovat za poměrně slušný výkon.

K dalšímu utkání (poslední podzimní) nastoupí naše rezerva v sobotu 12/11 na domácím hřišti proti vedoucímu týmu tabulky Pragovce, výkop ve 14:00, sraz hráčů na hřišti ve 13:00 hod.

Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:00 hod.

Štefan Krížo