FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži B-tým: FK Újezd nad Lesy B – ABC Braník B 6:1 (4:1)

Po delší době zisk 3 bodů i na domácím hřišti!
              
             
Neděle 30/10 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" - ABC Braník "B" 6 : 1 (4:1)
                   
Góly: M. Fišer 3, J. Ryšavý 2, M. Kovář

                   
Sestava:
Hlubuček – Čermák, Krejčí, Mareš, Gruber – Moudrý - Bednář, Votánek, Valtr, Kovář - Fišer
                    
Náhradníci: Ryšavý, Cikhart, Mára, Pecho, Sochovič
              
                 
Po dvou výsledkově i výkonnostně rozdílných venkovních utkáních jsme nastoupili zase na našem domácím hřišti a čekali jsme, co to s námi udělá - zejména přechod na velké hřiště (a hlavně pak po tom "plácku" na Tempu) mohl mít vliv i na hru ale hlavně na fyzičku (terén byl dost těžký, podmáčený, blátivý) našich hráčů. Naštěstí se soupeř z Braníka scházel na poslední chvíli jen tak, tak a měli jsme pak nakonec i přičiněním soupeře (anebo hlavně tím) situaci v utkání ulehčenou možná i více, než jsme si mohli přát! Máme totiž zkušenosti s podobnými zápasy a velmi dobře si pamatujeme i z minulé sezóny utkání, kde bychom nečekali, že bychom proti tomu, co proti nám nastoupilo, měli mít problémy…
                              
No a i v tomto případě jsme k tomu přistoupili poměrně laxně a čekali jsme, že soupeř si snad začne dávat branky do vlastní sítě sám!!! Také se nám to nevyplatilo a lehce jsme pustili hostující hráče do vedení. Pak se ale po úvodním zastřelování trefil 2x opět náš nový bombarďák Fíša z dorostu (ve třech utkáních 5 gólů) no a pak to už mělo byt spíše jenom o tom, kolik dáme branek. No ale zase toho tolik tam nepadalo a herně to za moc nestálo! Naštěstí ale ještě v prvním poločase se trefil také Kovi (opravdu nevídanou pumelenicí, kterou bohužel nestihla zaregistrovat ani žádná kamera, aby to pak někdy mohl Kovi ukazovat svým potomkům, jakýže on byl vyhlášený a nevídaný bombarďák…) a do třetice se trefil i Fíša (první hattrick mezi dospělými, gratulace).
                                  
A tak jsme mohli v poklidu o poločase i střídat a po zkušenosti z Měcholup, jsme vyslali opět do útoku znovuzrozeného střelce Jirku Ryšavého, který prakticky svým prvním kontaktem s míčem se také trefil, pak to ještě jednou zopakoval… no a pak to už bylo jenom trápení našeho mužstva!!!!
                        
Směrem dopředu jsme už pak toho moc nevymysleli a při bránění jsme zase propadali (a to soupeř hrál v podstatě jenom se 6 hráči v poli - ostatní byli jenom do počtu). Místo toho, abychom si v klidu zahráli fotbal, dělali jsme zase neskutečné chyby, po kterých nemůžeme na lepší výsledky i postavení v tabulce pomýšlet. A asi si opravdu myslíme, že soupeř se porazí sám… jak se zdá, tak opravdu asi ten jeden trénink bude málo, abychom se třeba i v utkání naučili přihrát si alespoň 3x po sobě a abychom někdy dokázali přihrát i dříve, než po půl minutě držení míče u nohy!
                     
                    
K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 5/11 - a POZOR - už od 10:30 hod. na hřišti SK Hostivař proti místnímu "B"! Sraz tam na hřišti v 09:30 hod., odjezd u Újezda už v 09:00!!!
                   
Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:00 hod.!!!

              
Štefan Krížo

             

Fotogalerie z utkání FK Újezd nad Lesy "B" - ABC Braník "B" od M.Bradáče zde.