Muži B-tým: FC Tempo Praha B – FK Újezd nad Lesy B 3:1 (1:0)

Na malém hřišti se nám nedařilo!

Neděle 23/10 - TEMPO, Lhotka

FC Tempo Praha "B" - FK Újezd nad Lesy "B" 3 : 1 (1:0)

Branka: Krejčí

Sestava:
Šrámek – Čermák, Ryšavý, Mareš, Gruber (Pecho) – Moudrý, Cikhart (Valtr) - Sochovič, Votánek (Krejčí), Kovář - Fišer

Na rozdíl od posledního mistráku v D. Měcholupech to byl z naší strany podstatně horší výkon, i když nutno podotknout, že soupeř byl zase proti tomu poslednímu podstatně lepší! Opět se hrálo souběžně s naším A mužstvem, takže zase se třemi dorostenci. Bohužel v tomto případě se nám tolik nedařilo.

Přitom jsme ale nezačali špatně - už asi v 5-té minutě dostal hezkou přihrávku do samostatného nájezdu na domácího gólmana náš minule debutující dorostenec Fišer a vypadalo to, že zase hned zkraje utkání dostane naše mužstvo do pohody, no tentokrát to bohužel ani na dvakrát nevyšlo… I dál jsme se snažili hrát, ale moc nám to nešlapalo v defenzívě, kde jsme vyráběli spoustu zbytečných chyb! Po jedné takové jsme také inkasovali a lehce jsme pustili domácí do vedení. V některých momentech to vypadalo zejména u našich krajních obránců, že snad letos ještě nehráli, ale nebyli v tom sami! Navíc pidihřiště na Tempu (a k tomu ještě samý drn) neumožňovalo kloudnější kombinaci a při snaze podržet míč jsme o něj zase rychle přicházeli.

O přestávce jsme se snažili motivovat naše hráče k většímu nasazení a hlavně k zamezení zbytečných chyb v obraně, no nepomohlo to. Směrem dopředu jsme toho moc nevymysleli a při bránění soupeře a řešení některých situací v obraně jsme zase propadli. Všechny góly jsme více méně soupeři darovali! Stručně a krátce - děláme chyby, po kterých nemůžeme na lepší výsledky i postavení v tabulce pomýšlet a asi si myslíme, že soupeř se porazí sám… jak se zdá, tak asi ten jeden trénink, který se všichni snaží dodržet, nebude stačit!

Jak bylo slíbeno po minulém utkání, objevil se v sestavě další nováček v dospělém fotbale - dorostenec Dan Pecho, který ukázal, že by mohl být také příslibem do budoucnosti újezdského fotbalu. A pokud se u starších hráčů neprojeví větší snaha a hlad po vítězství, tak se může stát, že budeme podzim dohrávat z větší části s dorostenci… když nic jiného, tak alespoň budou pomalu sbírat zkušenosti, které se jim můžou za pár měsíců hodit!

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v neděli 30/10 na domácím hřišti proti rezervě ABC Braník, výkop ve 14:30, sraz hráčů na hřišti ve 13:30 hod.

Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:00 hod.!!!

Štefan Krížo