FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 14 (25%)
FB našeho FK ÚnL 11 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (16%)
Jiné 3 (5%)
Celkový počet hlasů: 56

Muži B-tým: Dolní Měcholupy – FK Újezd nad Lesy B 0:8 (0:2)

Začínáme omlazovat a střílet góly!!!
              
                 
Neděle 16/10 - Dolní Měcholupy

Dolní Měcholupy - FK Újezd nad Lesy "B" 0 : 8 (0:2)
               
Góly: Fišer a Ryšavý 2x, Kovář, Bednář, Sochovič a Votánek

                
Sestava:
Hlubuček – Sochovič, Krejčí, Mareš, Čermák – Moudrý (Cikhart) - Valtr, Bednář (Gruber), Votánek, Kovář M. - Fišer (Ryšavý)
               
                  
Ještě ve skoro "babím" letním odpoledni jsme nastupovali s několika mladíky z dorostu v Dolních Měcholupech s jediným cílem - bodovat! Hrálo se souběžně s utkáním našeho A (na Motorletu), a tak ne že jsme nemohli posílit, ale ještě jsme se museli obejít bez Tomáše Zemana, který se zase pomalu ale jistě začíná prosazovat do základu našeho prvního mužstva, s A jel také Vlasta Hladík, zraněný je Kuba Křelina, už druhý týden se neozývá Tomáš Novotný, no a my jsme se najednou ocitli bez útočníka… naštěstí alespoň po karetním trestu a po doléčení několika naraženin a odřenin jsme mohli využít služeb Dana Hlubučka v bráně a po třech týdnech marodění s třísly naskočil do utkání také Kuba Moudrý. V základu tak nastoupili dva dorostenci, v záloze Kuba Bednář, který už jednou nakoukl do naší sestavy a prvně Milan Fišer v útoku, ve druhé půli pak ještě střídal Dominik Cikhart, který už těch startů má za sebou více - nutno říct že kluci odehráli výbornou partii, no a hlavně v první poločase to bylo utkání debutanta Fišera, který se postaral o oba naše góly a zapsal se tak do seznamu našich střelců! Jen aby to klukům vydrželo… a určitě to není konec s novými jmény v sestavě naší rezervy - jeden nebo dva další kluci z dorostu si to do konce podzimu určitě ještě vyzkoušejí také, jak chutná dospělácký fotbal!!!
                          
K samotnému průběhu utkání snad jenom jedna věta - bylo jenom otázkou času, kdy se ten pytel s góly v domácí bráně roztrhne a kolik těch gólů bude… mohlo jich být ještě více! Ale buďme skromní… a věřme, že něco zůstalo i napříště…
                    
Celkově lze říct, že se nám utkání povedlo, i když chyby by se určitě našly, ale musíme kluky pochválit, že až do konce chtěli hrát a i střílet góly.
       
K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v neděli 23/10 (opět souběžně s naším A) na Lhotce proti TEMPO "B", výkop v 15:30, sraz hráčů na tamějším hřišti ve 14:30 hod.
                     
Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:00 hod.

               
Štefan Krížo
                    
                    

Fotogalerie z utkání Dolní Měcholupy - FK Újezd nad Lesy "B" od M.Bradáče zde.