FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 61 (44%)
FB našeho FK ÚnL 23 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (26%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (10%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 140

Muži B-tým: FK Újezd nad Lesy B – ČAFC Praha B 2:4 (1:2)

Další domácí ztráta!!!
                   
                    
Sobota 8/10 - Újezd nad Lesy

FK Újezd nad Lesy "B" - ČAFC "B" 2 : 4 (1:2)
              
Góly: Šebesta a Křelina
            
Sestava:
Šrámek – Sochovič, Krejčí (Ryšavý), Mareš, Čermák – Cikhart (Váňa), Zeman - Šebesta (Bednář), Votánek, Kovář M. - Křelina
              
Připraven ještě byl: Moudrý
               
              
V dalším podzimním domácím utkání jsme přišli ve chladném počasí o všechny body a naše postavení v tabulce a hlavně zisk pouhých 10 bodů z dosavadních 8 utkání nás opravdu neopravňuje k tomu, abychom s tím vším byli spokojeni. Z dosavadních 4 domácích utkání jsme získali jenom 4 body, což je fakt ještě méně než málo!!! Do konce podzimu čeká naši rezervu ještě 5 utkání a bude už zapotřebí začít bodovat! Doma i venku…
                     
V tomto utkání jsme narazili na dobře rozjetou rezervu ČAFC a i proti nám předvedl vedoucí tým soutěže vyspělý fotbalový výkon. Soupeř ukázal, proč vede tabulku a s přehledem a po dobrém výkonu si odvezl z našeho hřiště všechny 3 body. … škoda, ten výsledek mohl pro nás ale vypadat možná i lépe.
                 
Nedá se říct, že bychom byli v tomto utkání bez šance na lepší výsledek, ale to bychom museli udělat v rozhodných okamžicích méně chyb v defenzívě a museli bychom lépe řešit některé věci před bránou soupeře. První branku jsme dostali po nezakončení naší akce a ztrátě míče ve velkém vápně soupeře (následoval rychlý protiútok, náš faul a gólová střela z tresňáku), před druhým gólem soupeře jsme měli tutovku ale míč skončil těsně vedle brány, navíc druhý a čtvrtý gól soupeře padly prakticky z nulových úhlů a u druhého ještě po nešťastném tečování naším hráčem… ale to všechno je jenom takové kdyby.
                     
Snaha našim hráčům se upřít nedá, ale na dobře hrajícího soupeře to v tomto případě opravdu nestačilo! Budeme muset teď bodovat v dalších utkáních proti papírově slabším soupeřům!!!
                   
K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva venku v neděli 16/10 už od 15:30 hod v Dolních Měcholupech (souběžně s A na Motorletu), sraz hráčů na tamějším hřišti už ve 14:30 hod.
                    
POZOR ZMĚNA - tréninky v úterý a ve čtvrtek na Blatově od 18:00 hodin!!!
                

Štefan Krížo