FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 61 (44%)
FB našeho FK ÚnL 23 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (26%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (10%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 140

Muži B-tým: A.F.K. Olympia Šeberov – FK Újezd nad Lesy B 3:4 (1:3)

Venku se nám zatím daří lépe než doma!!!
             
             
Neděle 2/10 - Šeberov

Šeberov - FK Újezd nad Lesy "B" 3 : 4 (1:3)
             
Góly: Hucek 2x, Kovi a Voty
             
Sestava:
Šrámek – Sochovič, Krejčí, Mareš, Gruber – Hucek (Cikhart), Šiška (Valtr) - Šebesta, Votánek, Kovář M. - Křelina (Hladík)
             
Připraveni ještě byli: Ryšavý a Čermák
                    
                   
V nedělním nádherném "babím" letním odpoledni jsme nastupovali trochu s obavami, co s námi v tomto horku udělá místní UMT…nastupovali jsme opět posílení o dva hráče z našeho A (Šiška, Hucek), ale také bez zatím stabilního stopéra Zemíka. Do brány se opět po několika utkáních postavil veterán Honza Šrámek.
                
Začátek utkání se nám moc nepovedl - po školácké chybě v rozehrávce se soupeř lehce dostal do šance a tu bez problémů proměnil a ani ne v 10. minutě jsme prohrávali 0:1! To nás ale nakoplo k odpovědné a poměrně pohledné hře a začali jsme soupeře přehrávat, zejména po křídelních akcích jsme se dostávali do slibných střeleckých pozic a to také vedlo k jasnému poločasovému vedení o dva góly. Nejdříve po centru Šišky zprava a odraženému míči nekompromisně pod břevno svou levačkou zavěsil Voty na 1:1, pak vyslal Kuba Křelina hezkou přihrávkou mezi obránci do úniku Koviho a ten nás dostává do vedení 2:1, no a pak se prosadil po samostatné akci a hezkou pumelenicí do šibenice Boris Hucek na 3:1!
              
Podle dění na hřišti to vypadalo, že si ve druhém poločase v klidu dokráčíme snad i k vyššímu vítězství, nakonec jsme se ale obávali i to nejtěsnější!!! Dostali jsme se sice i k vedení o tři branky - to když se nám asi v 75. minutě povedla hezká kombinace a opět Hucek sám před gólmanem nezaváhal a vedli jsme 4:1. Další slibné akce jsme nedotáhli do úspěšného zakončení, no a pak jakobychom se nechali tímto vedením ukolébat a po náhodném nakopnutí míče do našeho velkého vápna nařídil rozhodčí proti nám penaltu a bylo to 2:4 z pohledu domácích. No a pak se ještě domácí hráč asi v 91. minutě z dálky trefil pod břevno a byli jsme rádi, že hned na to byl konec…škoda, ten výsledek mohl vypadat opravdu i lépe. Ale na druhé straně tři body jsou doma (vlastně v tomto případě si je vezeme z venku) a to se počítá!!!
                     

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 8/10 na domácím hřišti proti vedoucímu týmu soutěže ČAFC "B", výkop v 16:00, sraz hráčů na hřišti v 15:00 hod.
                
Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:30 hod.

          
Štefan Krížo