Muži B-tým: FK Újezd nad Lesy B – FC Háje Jížní Město B 3:1 (0:1)

FK Újezd nad Lesy "B" - JM Háje "B" 3 : 1 (0:1)

Góly: Novotný 2x, Hladík

Šrámek - Čermák, Ryšavý, Zeman, Gruber – Moudrý (Cikhart) - Šéba, Voty (Novotný), Valtr (Mareš), Kovi - Hladík

Připraveni ještě byli: Váňa a Krejčí

První mistrák doma se odehrál za neustálého a chvílemi i hustého deště! A čím více pršelo, tím to byla pro naše barvy lepší podívaná…

V prvním poločase to byla spíše vyrovnaná partie a i když šancí jsme měli více asi my, tak z náhodně nastřeleného míče jsme po nedůslednosti před naší bránou poměrně lehce inkasovali a poločas jsme prohráli 0:1.

Druhý poločas už byl plně v naší režii a po dvou brankách Tomáše Novotného a jedné Vlasty Hladíka jsme otočili výsledek zápasu jednoznačně v náš prospěch.

Za výkon a nasazení až do posledního hvizdu rozhodčího patří uznání a pochvala všem zúčastněným!

V neděli 4/9 další mistrák venku - soupeřem nám budou na svém hřišti Satalice, výkop v 17.00 hod., sraz hráčů na hřišti v Satalicích hodinu před utkáním, tj. v 16.00 hod.!!!