Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy B

Dobrý soupeř na závěr přípravy!

Středa 17/8 - Kolovraty

Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy "B" 1 : 2 (1:1)

Sestava:
Hlubuček – Sochovič, Ryšavý, Mareš, Gruber (Mach) – Čermák, Moudrý - Bílek, Hovorka (Tomáš), Vojtěch (Hladík) - Novotný

V hezkém sportovním areálu v Kolovratech a proti kvalitnímu soupeři proběhlo poslední přípravné utkání před startem nové fotbalové sezóny. I když se s tím tak nějak počítalo, nedá se nakonec říct, že to byla zrovna generálka, protože z různých důvodů (???) nebylo ve středeční sestavě hned 5-6 hráčů, s kterými se počítá!

V každém případě ale něco nám tady to utkání ukázalo - ať už u těch co dorazili, tak i u těch co nedorazili!!!

V brance B si zachytal premiérově Dan Hlubuček a ukázal, že umí... a hlavně jeho zákrok v prvním poločase proti střele domácího hráče do horního růžku byl ukázkový! Nadějně se ukázal zkoušený zase jiný Dan - Hovorka. Jinak soupeř byl opravdu kvalitní a docela nás potrápil!!! Nebylo to z naší strany bez chyb, hlavně v defenzívě jsme měli občas okénka, ale nakonec naše zkušenosti a snad i fotbalová kvalita slavily úspěch. Do vedení se dostali domácí v prvním poločase právě po jednom z okének v naší obraně, pak jsme po dlouhém výkopu gólmana a dobré práci Tomáše Novotného vyrovnali Danem Hovorkou. Ve druhém poločase jsme měli přeci jen více ze hry a měli jsme i šance, no jen jednu jsme proměnili - po přihrávce T. Novotného utekl domácí obraně po levé straně Vlasta Hladík a jeho rána levačkou k bližší tyči znamenala naše vedení a nakonec i celkové vítězství.

No a teď v sobotu už první mistrák venku - soupeřem nám bude Union Žižkov, kde se hraje od 10:30 hod. Sraz tam na hřišti v 09:30, odjezd z Újezda v 09:00 hod.!!!

Štefan Krížo