Velké zklamání pro naše fanoušky!

Neděle 14/8 - Sibřina

Viktoria Sibřina - FK "B" 2 : 2 (2:0)

Šrámek – Sochovič, Krejčí (Ryšavý), Zeman (Mareš), Gruber (Mach) – Švimberský (Zeman), Čermák (Moudrý) - Šebesta (Doležal), Votánek (Křelina), Kovář - Křelina (Novotný)

Na rozdíl od Ďáblic nebyl trávník v Sibřině tak kvalitní, zase se nás sešlo víc než dost, opět byla možnost vyzkoušet si další varianty sestavy a hráči měli před početnou návštěvou příležitost ukázat, co v nich je. No nutno hned na úvod říct, že se kluci moc nepředvedli… vlastně předvedli, ale byl to snad ještě horší výkon než v Tróji, kde to ale bylo po celodenním turnaji v malé kopané a 7 lidí přijelo na utkání přímo ze hřiště po finálovém utkání v Běchovicích. Opravdu je nepochopitelné, že jdeme do utkání s nezájmem a po některých více než nepovedených kouscích na hřišti máme z toho ještě spíše legraci a hledáme chybu všude jinde jen ne u sebe… tak takto by to opravdu nešlo, pánové! Kádr "B" dnes čítá 16-18 lidí a je na vás, zda chcete hrát anebo sedět… a pokud hrát, tak hrát podle toho, co se od vás chce a ne, jak se vám chce či spíše nechce!!! Je smutné pak poslouchat názory fanoušků, zda má smysl hrát taková utkání, když hráči nemají zájem…!!!!!

Něco málo konkrétněji (podrobnější rozbor na tréninku, případně před posledním přípravným utkáním ve středu v Kolovratech) - nedokážeme držet své posty na hřišti (Zéma), nemluvíme na sebe, hra bez komunikace (jó ale hádat se a nadávat si, to nám jde - Klif, P. Mareš, T. Novotný, ale i další…), nedokážeme si přihrát včas a přesně (zde bych musel jmenovat snad celý manšaft…), místo krátké přihrávky do nohy na 5 metrů a hlavně včas, zbytečně vedeme míč, utápíme se v kličkách (Voty, M. Doležal…) a pak pod tlakem nakopáváme zbytečně dlouhé míče (pokud spíše ten míč u druhého nebo třetího soupeře neztratíme), které vlastně ani nejsou přihrávky a s tím se pak už těžko dá něco dělat… pokud už se povede přihrávka, zase je pro některé velkým problémem zpracování míče (Kovi, Šubi, atd…) a tak zase o něj přicházíme… hrajeme bez pohybu, stojíme, vyčkáváme, někdy to ale zase plyne z dlouhého držení míče a když už se někdo i rozběhne, tak stejně ten míč nedostane… a takto by se dalo pokračovat samozřejmě dále a určitě bych vyjmenoval celý manšaft!

Ale aby to nebylo jenom o záporech - několik hezkých momentů předvedli oba naši krajní záložníci Kovi a Šéba…

Výsledkově to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase po našich hrubých chybách ve středu obrany (ale pozor - nebylo to jenom o dvou středních obráncích) se soupeř dostal do dvougólového vedení, my jsme nedokázali využít ani nejvyloženější šance!

Druhý poločas byl v tomto směru z naší strany lepší a nakonec jsme dokázali vyrovnat po gólech Pavla Mareše a Kuby Křeliny (v obou případech po přihrávkách Šéby). Na to ale, že soupeř už posledních 15 minut skoro nemohl, tak to bylo opravdu málo…

K dalšímu přípravnému utkání nastoupí naše rezerva ve středu 17/8 v Kolovratech, výkop v 18:30, sraz hráčů na tamějším hřišti v 17:45 hod. (odjezd z Újezda v 17:00).

Tréninky v úterý a ve čtvrtek od 18:30 hod.

No a pak v sobotu první mistrák venku - soupeřem nám bude Union Žižkov, kde se hraje od 10:30 hod. Sraz tam na hřišti v 09:30, odjezd z Újezda v 09:00 hod.!!!