SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy B

Dobrý první poločas, slabší druhý a první prohra v přípravě!

Středa 10/8 - Ďáblice

SK Ďáblice - FK "B" 2 : 0 (0:0)

Sestava:
Domlátil – Sochovič, Ryšavý (Krejčí), Mareš (Zeman), Gruber (Mach) – Zeman (Lehuta), Moudrý (Denis) - Šebesta (Doležal), Valtr (Votánek), Kovář - Novotný (Hladík)

Na perfektně střiženém trávníku v Ďáblicích nastoupila naše rezerva k dalšímu přípravnému utkání proti místnímu SK (účastník I.A třídy). Opět se nás sešlo požehnaně a tak byla možnost vyzkoušet si různé varianty sestavy a hráči měli také příležitost ukázat proti kvalitnímu soupeři, co v nich je.

Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme sehráli se soupeřem víc než vyrovnanou partii a dalo by se říct, že jsme snad měli i lepší gólové příležitosti, které se nám ale nepovedlo dotáhnout do konce a tak první polovina utkání skončila bez branek.

Do druhého poločasu jsme obměnili dost podstatně naši sestavu a i když jsme očekávali, že to bude ještě lepší než v poločase prvním, tak opak byl pravdou. Zejména ve středu hřiště jsme byli pomalejší a nedostatečně jsme vykrývali prostor, nechali jsme soupeře kombinovat a samozřejmě pak jsme nestíhali a dopouštěli jsme se chyb v obraně. Z toho pak pramenily i dva goly v naší síti a tak jsme po 4 vítězných utkáních a jedné plichtě v přípravě poznali prvně i hořkost porážky.

Nutno říct, že soupeř byl opravdu kvalitní a hlavně za výkon ve druhém poločase si vítězství zasloužil. Z našeho pohledu byl zejména v prvním poločase kvalitní výkon celé naší defenzívy a velmi nadějně vypadal na pravé straně zálohy ještě pořád dorostenec Tomáš Šebesta… že by Šéba dostal rozum??? Jen aby vydržel… !!!

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v neděli 14/8 v Sibřině proti místní Viktorii, výkop v 18:00, sraz hráčů na tamějším hřišti v 17:00 hod.

Štefan Krížo