Kanonáda na Blatově!

Čtvrtek 4/8 - Újezd nad Lesy, Blatov

FK Újezd nad Lesy „B“ - FK Klánovice 12:0 (5:0) (ale výsledek bez záruky - počítači gólů na lajně se nakonec nemohli shodnout, kolik to vlastně bylo)

Góly: první Klif, poslední Voty a mezitím se trefilo několik dalších našich hráčů… navíc Ryšavý neproměnil penaltu

Naše sestava:
Domlátil – Sochovič, Mareš, Zeman, Gruber – Ryšavý, Čermák - Valtr, Votánek, Šebesta - Křelina

Střídali: Novotný, Krejčí, Denis, Kovář ml.

Při plánování tohoto utkání jsme si říkali, že snad postupující mužstvo (Klánovice se opět po roce vrací do I.B tř.) bude kvalitní soupeř do přípravy, mezitím se nám na tento termín hlásil dokonce nějaký mláděžnický výběr z Ruska, který jsme odmítli, no a pak to takto dopadne… první půle ještě jakž takž, ale ve druhém poločase to už byla hra kočky s myší! Nemá snad ani smysl něco psát k průběhu nebo výkonu, výsledek mluví za všechno… aspoň jsme si zaběhali!!!

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 6/8 v Troji proti místnímu Sokolu, který letos po několika letech vypadl z I. A tř. a pak hned v neděli opět na Blatově proti SK Úvaly "B" - obě utkání výkop v 18:00, sraz hráčů na hřišti v 17:00 hod.

Štefan Krížo