První přípravné utkání rezervy proti Admiře B

První přípravné utkání rezervy proti Admiře B.

Středa 27/7 - Újezd nad Lesy, Blatov

FK Újezd nad Lesy „B“ - FK Admira "B" 2 : 2 (1:0)

Góly: Kuba Křelina a Karel Valtr

Naše sestava:
Šrámek – Bílek, Mareš (Ryšavý), Zeman (Krejčí), Sochovič (Gruber) – Moudrý (Čermák), Mára (Cikhart) - Valtr (Fučík), Voty, Kovář - Křelina (Koten)

K prvnímu přátelskému utkání v rámci letní přípravy jsme v dosti obměněné sestavě proti poslednímu mistráku nastupovali ve středečním podvečeru proti postupující rezervě Admiry (do I.A tř.) v očekávání, jak se nám podaří trochu odčinit tu naši mistrovskou porážku z jarního soutěžního utkání. Bez posil z A ale prakticky s celým kádrem jsme si schválně vybrali tohoto kvalitního soupeře, ať si můžeme hned na začátku přípravy otestovat, jak na tom jsme a na co budeme muset zaměřit pozornost, než se rozjede nová soutěžní sezóna.

A nutno říct, že to byla volba správná!

Prvních 5 minut bylo spíše jenom takové oťukávání se, pak přišla dosti nešťastná ruka v našem velkém vápně a penalta soupeře - a hned na úvod se vytáhl náš gólman "věčně mladý" Honza Šrámek - hezkým skokem ke své levé tyči vytěsnil střelu hostujícího hráče na roh! No a pak to už bylo poměrně slušné a do poslední chvíle dramatické utkání, hrálo se v dobrém tempu, byla tam řada šancí, samozřejmě i dost chyb na obou stranách, ale na začátek to bylo určitě přínosné utkání pro obě strany.

V první půli jsme se dostali do vedení Kubou Křelinou, ve druhém poločase zvyšoval na 2:0 Karel Valtr (obě branky po samostatných únicích a kličkách gólmanovi do prázdné brány). V závěru jsme ale po prostřídání toto vedení neudrželi a po dvou chybách v naší defenzívě jsme dovolili soupeři vyrovnat na konečných 2:2.

Jinak ale na začátek přípravy jsme podali poměrně slušný výkon a snad to bylo dobré nakopnutí do další přípravy.

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva opět na Blatově v neděli 31/7 od 18:00 hod. proti SK Poříčany (I.B tř. Středočeský kraj), sraz hráčů na hřišti v 17:00 hod.

Štefan Krížo