Starší dorost:FK Újezd nad Lesy - Praga 9:0(5:0)

Fk Újezd nad Lesy - Praga 9:0(5:0)

Hojdar
Borovička       Zach       Cikhart       Podlipný
                          Denis
Pecho               Bednář        Šebesta

Fišer            Sedláček

Střídačka:Gottfried,Andras,Podlipný J.,Foltman,Plašil,Kanta,Mach

Branky:2xPecho,2xšebesta,Bednář,Zach,Borovička,Fišer,Plašil

Do posledního utkání jsme nastoupili s obavami,abychom  neměli zase zkrat z minulého kola a hlavně s vědomím,že jedině vítězství nás udrží na prvním místě.S tímto vědomí hráči vlétli do ukání jak uragán a vlastně  míč hostům nepůjčili.V 12 min rozvlnil síť poprvé Šebesta,když bombou z voleje nedal golmanovi šanci.Pak nás podržel brankář Hojdar a hned v zápětí přišla krásná akce Pešouna.Tentýž hráč přidal ještě jeden gól.Do poločasu naši nasázeli pět gólů a bylo hotovo.Drůhá půle už byla v klidném tempu a mezi střelce se zapsal i Zášek,který pomalo prostřelil síť.Krásnou branku z dálky dal Bora a zápis mezi střelce dal i návrátilec Plašil.Posledních pár minut se čekalo jestli se splní přání diváků na deset,ale nastřelili se pouze dvě břevna.Po závěrečném hvizdu se začlo bouřlivě slavit.Hráči si to po výborné sezóně zasloužili.Vybojovali postup do přeboru!!!!!!!Naši hráči dali za sezónu 103 branek,dostali 22 a nebýt absence našeho výborného golmana ve čtyřech utkání jistě by jich bylo méně.Fiši dal 32 branek a to vinou zranění vynechal čtyři utkání.Na podzim jsme nestratili ani bod což se nedá říci o jaru.Na jaře jsme nehráli ani jednou v kompetní sestavě vinou zranění(Fiši,Šéba,Bedna,Santarius,Golman,Mach).Po 13 letech se loučím s ročníkem 93 a tak bych klukům rád poděkoval,že tu káru se mnou tak dlouho táhli.Připomínám,že se nám za tu dobu podařilo tříkrát vybojovat postup.V mladší přípracce do přeboru,v mladších žácích do první třídy a nyní.Doufám,že budou pokračovat ve fotbale a dál reprezentovat Újezd.Celému týmu staršího dorostu děkuji za výbornou sezónu a přeji krásné léto.
Tak pánové ahoj!!!!!!!!