Starší dorost:FK Újezd nad Lesy - Bohemians 4:1(2:1)

Fk Újezd nad Lesy - Bohemians 4:1
                              Hojdar
Santarius Cikhart   Zach  Borovička
                     Podlipný
Pecho         Bednář       Pecho

Fišer       Šebesta
Střídačka.Podlipný,Andras,Sedláček

Branky:2x Fišer,Pecho,Šebesta

Do utkání jsme vstupovali s obavami,jak s hráči zámávál minulý výprask v Kolovratech a hlavně přijel na naše hřiště velmi kvalitní soupeř.V 15 min jsme se radovali poprvé díky Fišimu,který prokličkova vápnem a perfekně zakončil.Pak naši nepochopitelně se zatáhli a přestali hrát a dobře hrající soupeř nás potrestal.Byli jsme jak opařený a kupili jednu chybu za druhou až nás v 38 min vysvobodil opět Fiši,který ve skluzu dorazi Šébovu nahrávku.Druhý poločas se začalo zase opatrně,ale časem se začalo dařit a na fotbal se dalo i dívat.Třetí branku dal krásnou ranou k tyčce Pešoun.Naši měli další příležitosti,Šéba přeloboval brankáře i branku a šance se rodili.V 80 min dal pojistnou branku Šéba.Výkon nebyl ideální,ale mnohem lepší než minulý týden.Hosté naštěstí nepřijeli v nejsilnější sestavě a přesto nás hodně potrápili.Musím vyzdvihnou výborný výkon rozhodčího a soupeře,který nehrál vúbec zákeřně a utkání proběhlo v klidu a bez velkých emocí.