Přední kopanina- Fk Újezd nad lesy 1:0

Přední Kopanina - Fk Újezd nad Lesy 1:0(1:0)
                              Pecho
Borovička  Zach  Cikhart   Santarius
                       Podlipný
Gottfried             Denis      Pecho
      Fišer      Šebesta

Střídačka:Andras,Sedláček,Bednář,Podlipný J.

Na utkání s přední Kopaninou jsme jeli s obavami,protože domácví hrají velmi dobře a mají na jaře výborné výsledky.Úkol byl jasný hrát velmi pečlivě ze zadu.První velkou šanci utkání měl Šéba,když po střele nastřelil břevno.V 42 min jsme vyrobili snad jedinou velkou chybu.Pešoun zbrkle zahrál aut na Denise ten o míč přišel a bohužel potom zachybovala i obrana a domácí nás potrestali.Do druhého poločasu nastoupil poprvé na jaře Bedna,ale bohužel odstoupil Šéba pro obnovené zranění.Byl to právě Bedna,který měl největší šanci druhého poločasu,která skončila na tyči.Domácí si v druhém poločase vypracovali také jednu gólovou šanci a naštěstí s ní zle zakončili.Porvé v této sezóně jsme okusili hořkost porážky.Utkání sice bylo remízové,ale domáci dali góla a my ne.Každá série jednou skončí a my gratulujem Přední Kopanině k vítězství.